دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۵۳ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
امضای تفاهم نامه سیباموتور بهمن با شرکت های چرخشگر و ایدم
۱۹:۵۳ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
اجاره خودرو
به منظور تعمیق ساخت داخل قطعات انجام شد؛

امضای تفاهم نامه سیباموتور بهمن با شرکت های چرخشگر و ایدم

سیبا موتور بهمن به منظور تعمیق ساخت داخل قطعات با شرکت های ایدم و چرخشگر تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت سیبا موتور جهت توسعه داخلی سازی قطعات محصولات خود با ایدم و چرخشگر تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

نشست امضای تفاهمنامه همکاری میان شرکت های سیبا موتور، ایدم و چرخشگر روز شنبه بیست و پنجم بهمن با حضور دکتر محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، مهندس حسین خضری مدیر عامل سیبا موتور، مهندس حسن کریمی سنجری مدیر عامل چرخشگر، مهندس محمد رستم‌نژاد مدیر عامل ایدم و جمعی از مسئولان شرکت های مذکور برگزار شد.

این تفاهمنامه در راستای منویات مقام معظم رهبری جهت توسعه داخلی سازی قطعات و تولید داخل موتور و گیربکس برای خودروهای شرکت سیبا موتور، یک از شرکت های زیر مجموعه گروه بهمن منعقد شد.

در این مراسم مهندس خضری با اشاره به پتانسیل های مناسب در سیبا موتور و خودروهای تجاری برای توسعه تولید در کشور گفت: گروه بهمن بیشترین سهم از ساخت داخل خودروهای تجاری را دارد و در این زمینه رضایت مشتریان را کسب کرده و رتبه های برتر خدمات خودروهای سنگین کشور به سیبا موتور اختصاص دارد. امضاء این تفاهمنامه ضمن کمک به توسعه شرکت های قطعه سازی داخلی و انتقال دانش، سبب توسعه اشتغال در کشور می شود.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت داخلی سازی به خصوص در صنعت خودرو اظهار کرد: در استان پتانسیل و ظرفیت بالایی وجود دارد و باید از آن استفاده مناسب انجام شود، همچنین از هم افزایی در زمینه توسعه ساخت خودروهای تجاری استفاده کنیم و از این موضوع کل کشور بهره بریم.

گفتنی است شرکت سیبا موتور بـا مشـارکت اولیـن و بزرگـترین هلدینـگ خودروسـاز چیـنی و بین المـللی به نام شرکت FAW و با برخورداری از پرسنـل متخصص، تولیـد کشنده هـای تک و جفت محـور، شاسی کامیون و کامیونت را بر عهـده دارد.

این شرکت با در اختیار داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سراسرکشور اقدام به ارائه خدمـات فروش و پس از فـروش محصولات کرده است و در سال گذشته بـه گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) به مقام سوم خدمات پس از فروش و مقام دوم خدمات فروش در بین خـودروهای تجاری دست یافت. از برنامه های آینده سیبا موتور می توان به افزایش تنوع سبد محصولات اشاره کرد.

نظر بینندگان
!
!
!