دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۷:۱۶ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
هاچ بک محبوب مدیران خودرو با تجهیزات جدید
۰۷:۱۶ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
اجاره خودرو
نگاهی به ام وی ام 315 پلاس؛

هاچ بک محبوب مدیران خودرو با تجهیزات جدید

ام وی ام 315 محصول پر طرفدار شرکت مدیران خودرو نزدیک یه یک دهه است که در بازار ایران حضور دارد و توانسته است مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیران خودرو اخیرا مدل جدید این خودرو را تحت عنوان پلاس وارد بازار کرد که دارای آپشن های به روز می باشد و می تواند مورد توجه قرار گیرد و در این سگمنت خودرویی به عنوان یک هاچ بک مجهز حضور داشته باشد.

315 پلاس چه آپشن هایی دارد؟

در بخش فنی مهمترین آپشن اضافه شده را میتوان گیربکس 4 سرعته اتوماتیک نامید که میتواند راحتی در رانندگی را در بر داشته باشد و این روزها با توجه به ترافیک سنگین در بسیاری از شهرهای بزرگ مورد توجه مشتریان واقع شود.

 

315 پلاسدر بخش ایمنی این خودرو مجهز به سیستم پایداری الکترونیکی (ESP) میباشد که میتواند به لحاظ ایمنی و پایداری خودرو مورد توجه قرار بگیرد.

در بخش رفاهی نیز سان روف برقی و فرمان برقی به این خودرو اضافه شد که سیستم فرمان برقی سهولت بسیار را در رانندگی با این خودرو دارد.

از سوی دیگر سیستم GPS در این خودرو مسیر یابی در شهرهای بزرگ را راحت میکند و چراغ اتومات نیز به صورت خودکار در تاریکی روشن می شود.

315 پلاس چه تغییرات ظاهری دارد؟

در نمای ظاهر طرح جلوپنجره، سپر جلو و عقب و چراغ جلو تغییراتی را به خود دیده که باعث زیبایی و به روزتر شدن آن شده و بخش داخلی آن کاملا تغییر پیدا کرده و مشابه مدل جذاب ایکس 22 از داشبورد و پوشش دو رنگ جذاب سود میبرد که حس و حال اسپررت تری را به کابین خودرو داده است.

شرایط فروش

از سوی دیگر شرکت مدیران خودرو شرایط فروش ویژه ای را برای این خودرو در نظر گرفته که حداقل با پیش پرداخت 40 درصد از قیمت خودرو و 60 درصد وام با پرداخت در بازه زمانی 1 تا 5 سال قابل خرید است.

نظر بینندگان
!
!
!