یكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
قیمت و شرایط فروش جدید کارا و کاپرا اعلام شد
۱۰:۰۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
اجاره خودرو
آغاز فروش کارا و کاپرا از 3 اسفند؛

قیمت و شرایط فروش جدید کارا و کاپرا اعلام شد

گروه بهمن از فروش کارا و کاپرا از سوم اسفندماه جاری خبر داد و شرایط فروش نقدی و نقدی - اعتباری این خودروها را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 و کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل را به دو صورت نقدی و نقدی-اعتباری از ساعت 9 صبح روز یکشنبه سوم اسفند ماه تا ساعت 13 روز پنجشنبه 14 اسفند ماه و یا تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

ظرفیت فروش وانت کاپرا بسیار محدود است.

بر اساس این اطلاعیه ثبت نام فقط اینترنتی، از طریق آدرس های ذیل و فاقد حق صلح است:

www.iranecar.com


http://bahman.iranecar.com

براساس این گزارش، وانت کارا تیپ 3 دارای سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده)، سیستم رادیوپخش USB، قفل مرکزی و تغییراتی در طراحی صندلی و سقف کاذب می باشد.

این گزارش می افزاید: پیکاپ کاپرا نیز دارای سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکترونیکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین دید عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق کنترل روی فرمان و کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده) است.

در ادامه و در جداول زیر، جزئیات فروش خودروهای کارا و کاپرا را با یکدیگر می کنیم:

 

شرایط فروش کاپرا

 

شرایط فروش کاپرا

 

شرایط فروش وانت کارا

 

شرایط فروش وانت کارا

نظر بینندگان
!
!
!