دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
تخفیف های عیدانه پرشیا خودرو؛ ارائه خدمات ویژه استقبال از بهار
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
اجاره خودرو
پرشیا خودرو در آستانه فصل بهار و عید نوروز برگزار می کند؛

تخفیف های عیدانه پرشیا خودرو؛ ارائه خدمات ویژه استقبال از بهار

پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، در آستانه فصل بهار و عید نوروز، اقدام به ارائه خدمات ویژه استقبال از بهار همراه با تخفیف های ویژه نموده است.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح عیدانه پرشیا خودرو، که از تاریخ 2 اسفند آغاز می شود صاحبان و دارندگان خودروهای ب ام و مینی می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی و نمایندگی های مجاز این شرکت از تخفیف های گسترده در بخش های خرید قطعات، روغن، اکتان پرشیا ساین، گارانتی و BSI، اکسسوری و رینگ و تایر برخوردار شوند.

در این طرح به صورت ویژه و برای اولین بار تخفیف 10 درصدی در خرید قطعات برای مشتریان در نظر گرفته شده است و همچنین علاقمندان به تیونینگ خودرو، می توانند از تخفیف 10 درصدی در بخش خدمات تیونینگ استفاده کنند.

همچنین به جهت افزایش رضایت مندی مشتریان، خودروهای حاضر در این طرح شامل بررسی کامل خودرو و چک 12 گانه رایگان می شود.

 

پرشیاخودروتخفیف های این طرح شامل 30 درصد در خرید بسته های گارانتی و BSI، 25 درصد در خرید روغن، 20 درصد در خرید اکتان پرشیا ساین، 10 درصد در خرید اکسسوری و لایف استایل، 10 درصد در خدمات تیونینگ است. در بخش خرید رینگ و لاستیک نیز بر اساس مدل های مختلف، تخفیف هایی لحاظ می شود.

لازم به ذکر است این طرح تا 15 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0214591 داخلی 2 تماس حاصل کرده و یا به سایت https://persiakhodro.ir/ مراجعه کنند.
 

نظر بینندگان
!
!
!