دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
read cache1615198632 - 1615198856
۲۰:۱۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
تولید سقف داخلی «تارا» در ایران اَشبنت البرز
۲۰:۱۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
اجاره خودرو

تولید سقف داخلی «تارا» در ایران اَشبنت البرز

خطوط تولید سقف داخلی تارا، محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو و سایبان پانورامای ۲۰۷ هاچ بک و صندوق دار در شرکت ایران اَشبنت البرز افتتاح شد.

به گزارش پرشین خودرو، این خطوط جدید تولیدی با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور به بهره برداری رسیدند.

مدیرعامل شرکت ایران اَشبنت در این بازدید اظهار کرد: شرکت ایران اشبنت زیرمجموعه گروه صنعتی آذین خودرو از ۲۰سال پیش شروع به کار کرده و همواره بر پایه دانش و نیروهای مهارت محور و با استفاده از به روزترین تکنولوژی ها و ماشین آلات صنعتی فعالیت داشته و هر ساله آن را به روز کرده است.

سعیده رضائی افزود: ایران اَشبنت در سال های گذشته همکاری خوبی با ایران خودرو داشته و تمام تعهدات خود با این گروه صنعتی در زمینه های تامین، کیفیت و قیمت را به بهترین شکل ممکن عمل کرده و در راستای برنامه های توسعه ای خود نیز آماده است تا همکاری ها با ایران خودرو را به ویژه در زمینه تامین قطعات محصول جدید تارا افزایش دهد.

گفتنی است، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو امروز –شنبه- با حضور در استان البرز، تعدادی از کارخانجات تولیدی قطعات در این استان را مورد بازدید قرار داد. همزمان با این بازدید؛ خطوط تولید قطعات جدید در شش شرکت عضو انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازی استان البرز به بهره برداری رسید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!