دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
read main data
۰۹:۱۶ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
تیراژ تولید، کیفیت و تنوع خودروهای سایپا ارتقاء می یابد
۰۹:۱۶ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
اجاره خودرو
نایب رئیس اول کمیسیون صنایع مجلس:

تیراژ تولید، کیفیت و تنوع خودروهای سایپا ارتقاء می یابد

نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به پیشرفت هایی که سایپا در كارنامه كاری خود ثبت كرده است قطعا این امكان وجود دارد كه با همكاری متخصصان، نخبگان و مهندسان داخلی تیراژ تولید، كیفیت و تنوع خودروهای سایپا ارتقاء پیدا كند.

به گزارش پرشین خودرو، سید احمد رسولی‌ نژاد، با بیان این مطلب و با اشاره به اینكه سایپا در شرایط تحریم توانست به خودباوری برسد و طراحی و تولید خودروهای جدید را عملیاتی كند، اظهار داشت: با شایسته سالاری كه توسط مدیریت سایپا دنبال شد، شاهد پیشرفت و توسعه صنعت خودرو هستیم.

وی که در حاشیه بازدید از مركز تحقیقات سایپا و خط تولید خودروی شاهین سخن می گفت، با بیان اینكه ذهنیت ها نسبت به صنعت خودروسازی زیاد مثبت نبود اما بازدید از فعالیت هایی كه در مجموعه سایپا صورت می گیرد، دیدگاه ها را تغییر داد، گفت: همین امر كمك خواهد كرد تا در طرح هایی كه در مورد اصلاح بازار خودرو در حال تدوین است باتوجه به پتانسیل صنعت خودرو برنامه ریزی ها صورت گیرد.

 

سید احمد رسولی نژاد


نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه خواستار افزایش سطح كیفی خودروهای تولید داخل شد و اظهار داشت: از آنجا كه صنعت خودرو در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته، ارتقا سطح كیفی به سرعت قابل تحقق است و شركت های خودروسازی بایستی این مطالبه به حق مردم را با فوریت دنبال كنند.

وی تاكید كرد: یكی از اتفاق های بسیار مطلوبی كه توسط سایپا دنبال می شود توجه به برنامه های تحقیقاتی و توسعه‌ای است، این مجموعه، برنامه‌های بلندمدتی برای توسعه محصول دارد كه این امر بیانگر تقویت صنعت خودرو است.

رسولی نژاد خاطرنشان کرد: با وجود چالش‌های تحریم و محدودیت های کرونایی، مجموعه سایپا توانسته با شایسته سالاری بر مشكلات فائق شود و به طور قطع با ادامه فرآیند فعلی ضمن پاسخگویی كامل به تعهدات معوق می توان به درخواست های مشتریان بیش از گذشته پرداخت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!