دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
read main data
۱۳:۵۲ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
استفاده غیرمجاز از جافندکی ممنوع!
۱۳:۵۲ | ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
اجاره خودرو
شرکت ایساکو هشدار داد؛

استفاده غیرمجاز از جافندکی ممنوع!

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو) نسبت به استفاده غیر مجاز از جافندکی از سوی برخی دارندگان خودرو که سبب بروز آتش سوزی در قسمت داشبورد و کنسول وسط خودروها می شود،‌ هشدار داد.

به گزارش پرشین خودرو، در اطلاعیه شرکت ایساکو عنوان شده است: برخی از دارندگان محصولات ایران خودرو علاوه بر بهره‌برداری از قابلیت اصلی و استاندارد جافندکی خودرو، برای فعال‌سازی برخی تجهیزات مانند انواع شارژرهای موبایل، انواع مانیتور، پمپ باد، پخش MP3، GPS، یخچال و ... از این ابزار استفاده می کنند که با توجه به حوادث گزارش شده ناشی از استفاده غیر استاندارد از این قابلیت، تاکید می شود که نصب و استفاده تجهیزات غیر مرتبط از طریق جافندکی مجاز نبوده و هرگونه عواقب احتمالی بر عهده مالک و راننده خودرو است و شرکت ایران خودرو مسوولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در این اطلاعیه آورده است: در دفترچه‌های راهنمای خودروها بر عدم استفاده غیرمجاز از جافندکی تاکید شده و این تجهیز فقط برای استفاده از فندک است و نصب و استفاده دیگر تجهیزات قابل استفاده و غیر استاندارد توسط راننده و سایر سرنشینان خودرو، مغایر با استانداردهای ایمنی تعیین شده برای خودروهای ایران خودرو است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!