یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۸:۱۶ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
اقدامات بهمن دیزل در تولید کامیونت و مینی بوس قابل تقدیر است
۱۸:۱۶ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
اجاره خودرو
استاندار قزوین:

اقدامات بهمن دیزل در تولید کامیونت و مینی بوس قابل تقدیر است

استاندار قزوین اظهار امیدواری کرد که شرکت بهمن دیزل بتواند نیاز کشور در تولید محصولاتی همچون کامیونت و مینی بوس را تامین کند.

به گزارش پرشین خودرو، هدایت الله جمالی‌ پور، با بیان این مطلب و با تاکید بر اینکه بخش خصوصی یکی از مهمترین ارکان تولیدی و صنعتی کشور محسوب می شود، گفت: همه ظرفیت ها باید در اختیار این بخش قرار بگیرد، چرا که تقویت بخش خصوصی بدین مفهوم است که کشور وارد توسعه صنعتی شده و توسعه متوازن در کشور شکل می گیرد.

وی در حاشیه مراسم افتتاح خط تولید مینی بوس پگاسوس و رونمایی از کامیونت شیلر هشت تن بهمن دیزل، افزود: باید به بخش خصوصی اعتماد کنیم تا بتوانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه گروه بهمن یکی از مهمترین واحدهای تولیدی بخش خودرویی کشور به شمار می رود، اظهار داشت: بهمن دیزل اقدامات قابل تقدیری در تولید محصولاتی همچون کامیونت و مینی بوس انجام داده است و امیدواریم بتواند نیاز کشور را در این حوزه تامین کند.

جمالی پور با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب که "بخش خصوصی باید در همه حوزه اقتصاد ورود کند"، متذکر شد: تفسیر اصل 44 قانون اساسی این رویکرد جدید را ایجاد کرده تا بتوانیم حمایت ویژه ای از بخش خصوصی داشته باشیم و گروه بهمن نیز مورد حمایت است.

براساس این گزارش، هم اکنون بیش از 85 هزار دستگاه از محصولات تولیدی بهمن دیزل در سیستم حمل و نقل درون شهری، برون شهری و مسافربری کشور فعالیت دارد و این شرکت بیش از 60 درصد سهم بازار را با سطح کیفیت چهار و پنج ستاره به خود اختصاص داده است.

شرکت بهمن دیزل به دنبال افزایش رضایتمندی مشتریان و ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات، در سال 98 موفق به کسب مقام نخست در حوزه فروش و خدمات پس از فروش شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!