یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
تیگو 7؛ سمبل ارتقاء برند مدیران خودرو
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تیگو 7؛ سمبل ارتقاء برند مدیران خودرو

خودروی تیگو7 به عنوان لوکس ترین محصول شرکت مدیران خودرو و یکی از لوکس ترین شاسی بلند های موجود بازار ایران شناخته می شود.

به گزارش پرشین خودرو، بیش از 3 سال است که این خودرو میهمان بازار ایران است و در طول این مدت توانسته عملکرد خوب و مطلوبی داشته باشد.

از نگاه مشتریان نیز تیگو7 یک محصول قابل اطمینان و پر طرفدار است و دلایل انتخاب این خودرو و موفقیت آن از دید انها طراحی زیبا و مدرن آن است که قطعا چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

از سوی دیگر موتور توربو پر قدرت با 147 اسب بخار و گشتاور 210 نیوتن در متر شتاب فوق العاده ای را ایجاد میکند که 0 تا 100 آن در حدود 9 ثانیه است وخیلی از مالکان بنا به گفته ها و تستهای انجام شده در شتاب گیری توانسته اند برتری خودروی خود را نسبت به بسیاری از خودروها حتی در سگمنت بالاتر اثبات نمایند.

 

تیگو7شاسی مستحکم و بدنه قوی نیز از دیگر ملاکهای انتخاب تیگو7 است که قطعا حس امنیت را ایجاد می کند ضمن اینکه در آزمایش های ایمنی این خودرو توانسته 5 ستاره کامل ایمنی را کسب نماید.

تیگو7 از لحاظ آپشن های رفاهی نیز کاملا مالکان خود را راضی کرده و مجموعه کاملی از امکانات رفاهی و ایمنی را عرضه می کند، ایربگهای جانبی-پرده ای- سیستم های کنترل پایداری الکترونیکی- ضد لغزش-کنترل در سربالایی و سرپائینی در کنار دوربین 360- سقف پاناروما- اتوهلد- سیستم ترمز پارک برقی و گرمکن صندلی های جلو از جمله آپشن هایی است که توجه مالکان خودرو را در هنگام خرید به خود جلب نموده است.

تیگو7 هم به مانند تمام خودروها دارای جنبه های مثبت و منفی از دید خریداران است که جا دارد مورد توجه سازنده قرار گیرد و اقدامات لازم صورت گیرد اما با توجه به همه نکات می توان با توجه به استقبال مناسب تیگو7 را خودرویی مناسب دانست که موفق بوده و امروز میتواند با نمونه های وارداتی رقابت کند و در شرایط فعلی بازار بخشی از مشتریان این خودروها را به سمت خود جذب نماید و با شرایط متنوع فروش اقساطی خود امکان خاص و ویزه خرید را در بازار فعلی آنهم به صورت اقساطی و تحویل کوتاه مدت فراهم کند.

تیگو7 نمونه ای از تلاش شرکت مدیران خودرو برای عرضه محصولات با کیفیت است تا راه را برای ورود خودروهای لوکس تر و به روزتر این برند به بازار ایران هموار سازد.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!