شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
جایگاه بالای کروز در اشتغالزایی برای جوانان و نخبگان
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
اجاره خودرو
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح کرد:

جایگاه بالای کروز در اشتغالزایی برای جوانان و نخبگان

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من جایگاه کروز نسبت به بسیاری از واحدهای تولیدی و حتی خدمات رسانی های دولتی بالاتر است؛ از این رو کروز می تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر واحدهای تولیدی کشور قرار گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، سخنگوی کمیسیون اجتماعی و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی درحالی از شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید کرد که این شرکت با تکیه ‌بر دانش بومی و به‌کارگیری از مهندسان ایرانی توانسته در زمینه داخلی‌سازی قطعات الکترونیکی نظیرECU ، ACU و... به خود کفایی برسد و نیازهای خودروسازان داخلی را در زمینه تامین قطعات الکترونیکی استراتژیک مرتفع سازد.

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز با تاکید بر اینکه به عنوان رئیس فراکسیون کارگری و عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی افتخار داشتم از یکی از واحدهای بزرگ کشورکه نقش بسیار مهمی در خدمت به صنعت و تولید داشته است، بازدید کنم گفت: شرکت کروز توانسته با دانش روز جهان در صنعت قطعه سازی همراه شود و با توانایی، ابتکار و خلاقیت جوانانی که در این مجموعه فعالیت می کنند، بسیاری از قطعات مهم خودرو را داخلی سازی کند که این مسئله قابل تحسین است.

 

کروزسخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قطعه سازی کروز به عنوان یک بنگاه اقتصادی تولید محور مشغول به فعالیت است و خرسندیم که در این شرایط سخت اقتصادی و با وجود مشکلات متعدد، این قطعه سازی نقش مهمی در تولید و تامین قطعات خودرو ایفا کرده است، به نوبه خود از مدیران وکارگران این مجموعه قدردانی می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر کروز توانسته به عنوان یک مجموعه ای که کارگران زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند، برای سایر مجموعه های کارگری الگو قرار گیرد، بیان داشت: امروز یکی از مشکلات ما اشتغال جوانان تحصیلکرده است، در شرکت قطعه سازی کروز بیش از ۱۲ هزار نفر نیروی انسانی مشغول به کار هستند؛ به نظر من جایگاه کروز نسبت به بسیاری از واحدهای تولیدی و حتی خدمات رسانی های دولتی بالاتر است؛ از این رو کروز می تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر واحدهای تولیدی کشور قرار گیرد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در خصوص حمایت مجلس شورای اسلامی از تولید کنندگان و صنعتگران خاطرنشان کرد: وظیفه ذاتی مجلس حمایت از بنگاه های اقتصادی است و با تمام قوا این کار را انجام خواهیم داد، به عنوان رییس فراکسیون کارگری نیز گزارش هایی به کمیسیون اجتماعی و دولت به ویژه وزیر محترم صمت ارائه خواهم کرد و امیدواریم بتوانیم موانع تولید را با همکاری سایر بخش های مرتبط بر طرف کنیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!