پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
 رونمایی از ۴۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی تا پایان سال
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خبر داد:

رونمایی از ۴۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی تا پایان سال

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: ۲۰ دستگاه مینی‌بوس و ۲۰ دستگاه اتوبوس قبل از پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار کرد: زمانی که از 110 دستگاه اتوبوس در ماه گذشته رونمایی کردیم، مقرر شد که 40 دستگاه دیگر ناوگان حمل و نقل عمومی (20 دستگاه مینی‌بوس و 20 دستگاه اتوبوس) را تا قبل از پایان سال از کارخانه دریافت کنیم.

وی ادامه داد: فراخوان اتوبوس‌های برقی بر اساس منابع تبصره 15 و با مشارکت بخش خصوصی و عمومی بوده که تقریبا 160 میلیارد تومان از محل بودجه دولت و باقی آن از بخش خصوصی بوده است و برخی امکانات را هم ما در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم.

 

اتوبوسمدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اضافه کرد: بررسی نهایی این موضوع دیروز در کمیسیون مربوطه انجام شد و برنده هم داشتیم و به زودی وارد قرارداد می‌شویم و 50 دستگاه اتوبوس برقی جدید در سال آینده در خط میدان جمهوری و میدان بهارستان راه اندازی می‌شود.

ترفع با اشاره به کمبود وسایل حمل و نقل عمومی در پایتخت و اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر عقب‌مانده بودن تهران، یادآور شد: این عقب‌ماندگی در بخش حمل و نقل عمومی به دلیل عدم حمایت‌ها است، زیرا حمل و نقل عمومی یک وظیفه حاکمیتی است؛ بله عقب‌ماندگی وجود دارد و لازم است در بودجه، منابع مالی مناسبی برای آن در نظر گرفته شود.

ترفع در پایان بیان کرد: درصدد انعقاد قراردادی برای 200 دستگاه اتوبوس هستیم که امیدواریم انجام شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!