شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۵:۳۶ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۱
 کیفیت هوای امروز تهران چگونه است؟
۱۵:۳۶ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۱
اجاره خودرو

کیفیت هوای امروز تهران چگونه است؟

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در صبحگاه روز پنجشنبه (۲۱ اسفند ۹۹) کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

به گزارش پرشین خودرو، پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه روز پنجشنبه (21 اسفند 99) کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

به‌تدریج با افزایش تندی باد در طول روز شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده‌ها و بهبود کیفیت هوا فراهم خواهد شد. با رشد ناپایدار جوی تا اواخر وقت پنجشنبه پیش‌بینی می‌شود در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

در صبح روز جمعه (22 اسفند 99) با کاهش تردد خودروها در روز تعطیل و تداوم ناپایداری جوی انتظار می‌رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل‌قبول قرار بگیرد. تقویت ناپایدار جوی همراه با احتمال بارش در ساعات بعدازظهر از تجمع آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد.

 

وضع هواشایان‌ذکر است با استمرار این شرایط جوی و وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی جمعه کاهش غلظت آلاینده‌ها و برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون » با میانگین 79 بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 108 و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کیفیت هواتهران
نظر بینندگان
!
!
!