شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۵:۵۵ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۱
از سفرهای غیرضروری خودداری کنید
۱۵:۵۵ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۱
اجاره خودرو
هشدار پلیس به رانندگان؛

از سفرهای غیرضروری خودداری کنید

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: برای فردا جمعه و پس فردا افت دما وجود دارد که خودداری از سفرهای غیرضروری توصیه می شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: امروز شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، قزوین، البرز، تهران و مازندران هستیم.

 

سفر نوروزیوی ادامه داد: با توجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی برای فردا جمعه و پس فردا مبنی بر تشدید بارشها و افت دما و وزش باد شدید در جاده های اکثر استانهای کشور ،خودداری از سفرهای غیرضروری توصیه می شود و با توجه به لغزندگی معابر و بارش بصورت برف در جاده های کوهستانی همراه داشتن تجهیزات زمستانی در خودرو خصوصا زنجیر چرخ ، اطمینان از پر بودن باک سوخت خودرو ، آماده بکار بودن سیستم گرمایش خودرو به رانندگان توصیه می‌شود.

سرهنگ شیرانی یادآور شد: رانندگی در این شرایط نیازمند احتیاط بیشتر و رعایت فاصله طولی بیشتر با خودروی جلویی است تا در هنگام کاهش سرعت یا ترمز ناگهانی خودروی جلویی تصادف ایجاد نشود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیسسفر نوروزی
نظر بینندگان
!
!
!