پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۴:۴۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
آموزش بیش از ۳۰۰۰ نفر از رانندگان و کارکنان اتوبوسرانی
۱۴:۴۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خبر داد:

آموزش بیش از ۳۰۰۰ نفر از رانندگان و کارکنان اتوبوسرانی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آموزش ۲۷۷۴ نفر از رانندگان و کارکنان این شرکت از ابتدای امسال خبر داد و گفت: برای ۶۰۰ نفر از رانندگان ناوگان نیز دوره‌های آموزشی و کمک‌آموزشی در ۴ سرفصل برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، محمود ترفع از آموزش 2774 نفر از رانندگان و کارکنان این شرکت از ابتدای امسال خبر داد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، اجرای دوره‌های آموزشی و بازآموزی ضمن‌خدمت را متوقف نکردیم بلکه به جای برپایی حضوری، این دوره‌ها را تا جای ممکن به‌صورت مجازی برگزار کردیم.

وی با تأکید بر اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون، 704 نفر از کارکنان ستادی و 1070 نفر از همکاران سامانه‌ها، مورد آموزش و بازآموزی قرار گرفتند، افزود: علاوه بر این، برای 600 نفر از رانندگان ناوگان نیز دوره‌های آموزشی و کمک‌آموزشی در 4 سرفصل برگزار شد.

ترفع با اشاره به اینکه در دوره‌های آموزش فنی و عملی که چاره‌ای جز برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری نداشتیم، 400 نفر از نیروهای فنی و امدادخودرو با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی آموزش دیدند، اظهار کرد: برای کارمندان اداری و نیروهای اجرایی در ستاد و سامانه‌ها متناسب با مسئولیت‌هایی که هر یک از آنها بر عهده دارند، دوره‌های آموزشی و بازآموزی طراحی و اجرا شده است.

 

اتوبوسرانیوی با بیان اینکه علاوه بر نیروهای فنی و امدادی، همکاران ستادی، کارکنان شاغل در بخش‌های مختلف و رانندگان نیز به صورت مجازی تحت آموزش و بازآموزی قرار گرفتند، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی رانندگان، زیر نظر اساتید دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه در این دوره‌ها، امور فنی خودرو، اصول و قواعد رانندگی، اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا، مدیریت رفتار و کنترل استرس به رانندگان آموزش داده می‌شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر این، رانندگان اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های جدید که اخیراً وارد ناوگان شده‌اند نیز مورد آموزش‌های تخصصی قرار گرفتند.

گفتنی است، در دوره‌های آموزش کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی، سرفصل‌های حقوق شهروندی، مدیریت بحران، تخلفات اداری، شهروندمداری، مبانی تصمیم‌گیری، جمع‌آوری اطلاعات، اثربخشی آموزش و شناسایی و حل مشکلات، آموزش داده‌ می‌شود.

هویت شهری، مدیریت تحول و نوآوری، ایمنی و بهداشت محیط کار، ارزیابی طرح‌ها و قراردادها، سیستم‌های هوشمند حمل و نقل و مدیریت سلامت، از دیگر سرفصل‌هایی است که در این دوره‌ها به کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران آموزش داده شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!