پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
 پیکاپ فورد اف 150؛ ماشین پلیس جدید آمریکا
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
/گزارش خبری/

پیکاپ فورد اف 150؛ ماشین پلیس جدید آمریکا

فورد از خودروی پلیس رسپاندر اف 150 مدل 2021 رونمایی کرد. حداکثر سرعت این وانت پلیس 200 کیلومتر در ساعت است.

به گزارش پرشین خودرو، این وانت پلیس از روی همان نسخه مصرف کنندگان ساخته شده اما به آپشن های مخصوص پلیس مجهز شده است. یکی از سیاست های جیم فارلی، مدیر عامل فورد طرح فروش خودروهای تجاری به عنوان خودروهای پلیس است. فارلی در ماه اکتبر سال 2020 سکان هدایت گروه فورد را از جیم هکت تحویل گرفت.

سخنگوی فورد می گوید که نیاز پلیس به وانت اف 150 از سال 2017 شکل گرفته است اما در حقیقت همراستا با روندی افزایش تصاعدی گرایش مردم به خودروهای اس یو وی، وانت و پیکاپ است مخصوصاً که خودروهای سدان سواری از چشم ها افتاده است.

کمپانی فورد دیگر تاروس Taurus‌ را به عنوان ماشین پلیس ادامه نمی دهد و چند سالی است که تولید آن متوقف شده و در حال حاضر پرفروش ترین مدل ماشین پلیس فورد اکسپلورر Ford Explorer است.

 

فوردوانت پلیس جدید یک ویژگی خاص دارد که به آن «حالت خلاص موتور پلیس» یا police engine idle می گویند. افسران پلیس می توانند با استفاده از این ویژگی جدید، کلید خودرو را از استارت خارج کنند و از خودرو خارج شوند بدون آن که موتور آن خاموش شود.

پیکاپ جدید پلیس از طریق اینترنت به شبکه پلیس متصل است و داده ها و تحلیل های تله ماتیک از طریق اینترنت به این شبکه ارسال می شود. به این ترتیب تمامی پارامترهای مورد نیاز از جمله هزینه های نگهداری و حتی رفتار رانندگی افسران پلیس قابل رصد و نظارت است. مشتریان فورد می توانند کنسول وسط [بین راننده و سرنشین جلو] را بر اساس تجهیزات خودشان، مجهز کنند.منبع: سایپانیوز

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!