پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۲:۲۳ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
شماره گذاری اولین کامیون سه سال ساخت اروپایی وارداتی
۱۲:۲۳ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای خبر داد:

شماره گذاری اولین کامیون سه سال ساخت اروپایی وارداتی

رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گفت: اولین کامیون وارداتی سه سال کارکرده امروز از مرز دوغارون وارد و پلاک گذاری شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین نشست هم اندیشی وزیر راه و شهرسازی در سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای برگزار شد .

در این مراسم اولین کامیون وارداتی کارکرده تا سه سال ساخت امروز در مرز دوغارون امروز پلاک گذاری و وارد کشور شد.

در همین رابطه داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در این نشست با بیان اینکه پلاک گذاری اولین کامیون وارداتی تا سه سال ساخت در مرز دوغارون انجام شد،گفت: در کمیته پایش حمل و نقل، موضوعات متناسب سازی تن کیلومتر و بررسی مشکلات و موانع حمل و نقل بار و مسافر در دستور کار قرار دارد.

او ادامه داد: نرخ بلیت حمل و نقل عمومی مسافر با عرضه و تقاضا همخوانی نداشت وبا حمایت‌های وزیر راه و شهرسازی موفق به انتقال اختیار نرخ گذاری حمل و نقل مسافر از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به شورای عالی ترابری کشور امسال شدیم.

 

کامیونامانی یادآور شد: بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی نوسازی ناوگان مینی بوس رانی برای سال آینده در دستور کار قرار دارد و از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعتبار ویژه‌ای برای آن در نظر گرفته شده است تا با سرعت انجام شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی از گسترش همکاری‌های مشترک با پلیس راهور در سال آینده خبر داد.

در ادامه این مراسم رضا اکبری معاون راهداری، بابک طالبی معاون حمل و نقل، خداداد مقبلی معاون ساخت و نگهداری راه‌های روستایی و فرعی به ارائه گزارش عملکرد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حوزه‌های خود پرداختند و برخی مدیران کل ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قزوین، لرستان و خوزستان نیز اقدامات شاخص و گزارش عملکرد سال 99 در حوزه استخفاظی خود را بیان کردند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!