شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۲:۵۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
 خداحافظی شرکت مینی با موتورهای احتراقی
۱۲:۵۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
اجاره خودرو

خداحافظی شرکت مینی با موتورهای احتراقی

در جریان کنفرانس سالانه ۲۰۲۱ شرکت BMW ، اعلام شد که شرکت مینی قصد دارد با موتور احتراقی ماشین های خود خداحافظی کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، با تغییر تدریجی و تمایل صنعت خودرو به رفتن سمت وسایل نقلیه الکتریکی، باید خود را برای شنیدن سیگنال‌های بیشتر از انقراض موتور احتراق آماده کنید. امروز شرکت مینی که در واقع مالک آن بی ام و است، در قالب اطلاعیه‌ای اعلام کرد، برای معرفی آخرین ماشین مجهز به ICE خود در سال 2025 برنامه‌هایی دارد.

کنفرانس سالانه 2021 BMW برگزار شد
اولیور زیپسه رئیس BMW در جریان کنفرانس سالانه 2021 این شرکت گفت که این شرکت انگلیسی، تا اوایل دهه 2030 به طور کامل به وسایل نقلیه الکتریکی روی خواهد آورد.

همچنین شایان ذکر است که در این کنفرانس، معرفی رسمی i4 در فرم تولید نیز انجام شد. مینی اولین زیرمجموعه گروه BMW خواهد بود که موتور احتراق را کاملا کنار گذاشته و در حال حرکت به سمت آینده‌ای کاملاً الکتریکی است

مینی تخمین می‌زند که وسایل نقلیه کاملاً الکتریکی، حداقل نیمی از فروش سالانه این شرکت را تا سال 2027، قبل از آغاز دهه آینده که آخرین ماشین با موتور احتراق از خط تولید خارج می‌شود، به خود اختصاص دهند.

 

مینیدر این راستا، مینی در حال کار بر روی یک پلتفرم هدفمند EV با همکاری شرکت Great Wall Motor برای معرفی اتومبیل‌های الکتریکی جدید از سال 2023 به بعد است.

به گفته اولیور زیپسه، هر یک از اتومبیل‌های جدیدی که پس از سال 2025 توسط مینی به بازار عرضه شود، موتور احتراقی را به عنوان بخشی از انرژی لازم استفاده می کند و آلودگی هوای کمتری خواهیم داشت. بی ام و می‌گوید مارک فرعی خود یعنی مینی، نقش پیشگامانه‌ای را در پیش خواهد داشت، زیرا خودروی شهری الکتریکی کاملا ایده آل است. این شرکت جهانی در دوره EV حرفی برای گفتن خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!