پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۲۳:۰۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۴
از عدم رعایت پروتکل ها و پرواز بی هدف تا درگیری فیزیکی
۲۳:۰۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/پرواز نوروزی پرحاشیه هواپیمایی سپهران؛

از عدم رعایت پروتکل ها و پرواز بی هدف تا درگیری فیزیکی

پرواز 4311 مشهد-تهران هواپیمایی سپهران که ساعت 19:45 دقیقه از شهر مقدس مشهد راهی تهران شده بود، با مشکلات زیادی مواجه شد و در آخر با درگیری فیزیکی و از حال رفتن برخی مسافران خانم پرواز و دخالت نیروی انتظامی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، پرواز 4311 خطوط هوایی سپهران که از مشهد عازم تهران بود با حواشی زیادی که در پی داشت مشکلات زیادی را برای مسافران این پرواز به وجود آورد.

بر اساس اخبار رسیده به خبرنگار پرشین خودرو، پرواز 4311 سپهران که راس ساعت مقرر از مشهد حرکت کرده بود به دلایل نامعلوم مجبور به گردش 20 دقیقه ای در حریم هوایی پایتخت می شود که در این 20 دقیقه هواپیما با تکان های زیادی مواجه بوده است تا جایی که برخی مسافران فکر می کنند که هواپیما در حال سقوط است.

پس از گذشت 20 دقیقه و فرود هواپیما در فرودگاه مهرآباد، کادر پروازی اجازه پیاده شدن را به مسافران پرواز نمی دهند و هوایپما حدود 30 دقیقه در باندهای فرودگاه مهرآباد گردش می کند.

در این زمان برخی از مسافران به دلیل تنش های عصبی ایجاد شده از معطلی های مکرر، درگیری هایی با یکدیگر پیدا می کنند که موجب رد و بدل شدن کلمات رکیک میان آنها می شود.

سرانجام با توقف هواپیما و بازشدن درب ها، تنها یک اتوبوس برای سوار کردن مسافران وجود داشته است که تعداد 60 تا 70 نفر در این شرایط کرونایی سوار اتوبوس می شوند. از اینجا درگیری مسافران وارد دور تازه ای شده و به درگیری فیزیکی می انجامد.

درگیری فیزیکی برخی از مسافران موجب مجروح شدن سه مسافر زن این پرواز و انتقال آنان به بیمارستان می شود چرا که از زمان سوار شدن مسافران به اتوبوس تا رسیدن به ترمینال 10 دقیقه زمان گذشته است و نشان می دهد هواپیما در فاصله ای بسیار دورتر ناچار به توقف شده است.

در نهایت با توقف اتوبوس در ترمینال، نیروی انتظامی ورود کرده و مسافران خاطی را بازداشت می کند که خاطیان به ماموران نیروی انتظامی نیز فحاشی می کنند.

در پایان باید یادآور شویم که بر خلاف پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا، هیچ یک از پروتکل های ابلاغی در پرواز 4311 سپهران رعایت نشده بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!