پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۰:۲۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
۱۹ استان کشور بارانی است
۱۰:۲۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۵
اجاره خودرو

۱۹ استان کشور بارانی است

سازمان هواشناسی از بارش باران در ۱۹ استان کشور طی امروز(۵ فروردین ماه) خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، براساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال خوزستان و اصفهان بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.

همچنین جمعه (۶ فروردین ماه) در سواحل شرقی دریای خزر، دامنه‌ها و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، شمال شرق، مناطقی از مرکز، شمال غرب، جنوب غرب و دامنه های زاگرس مرکزی و شنبه (۷ فروردین ماه) در سواحل دریای خزر و مناطقی از شمال غرب، شمال شرق، دامنه های جنوبی البرز و دامنه های زاگرس مرکزی و مرکز کشور بارش رخ می دهد.

یکشنبه (۷ فروردین ماه) بارش در نوار شمالی کشور تشدید می شود.

گزارش سازمان هواشناسی اضافه کرد: امروز (۵ فروردین ماه) در شمال غرب، دامنه و ارتفاعات البرز، غرب، جنوب غرب، جنوب، مرکز، شمال شرق و شرق کشور و جمعه و شنبه (۶ و ۷ فروردین ماه) در بخش هایی از مرکز، شرق، شمال شرق کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد. در پاره ای نقاط وزش باد همراه باخیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.

از امروز(۵ فروردین) تا اوایل هفته آینده با توجه به شمالی شدن جریانات هوا در سواحل دریای خزر کاهش دما بین ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتیگراد رخ می‌دهد، و این کاهش دما روزهای یکشنبه و دوشنبه (۸ و ۹ فروردین ماه) در شمال شرق کشور روی خواهد داد.

طی دو روز آینده با توجه به امکان ذوب برف بر اثر افزایش قابل ملاحظه دما و بارش باران در دامنه های البرز مرکزی و غربی و مناطق کوهستانی شمال غرب احتمال افزایش حجم روان آب و بالا آمدن سطح آب رودخانه های فصلی این مناطق وجود دارد.

از امروز تا دوشنبه خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود، و از بعد از ظهر جمعه تا یکشنبه (۶ تا ۸ فروردین ماه) نیز دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود.

خاطرنشان می شود که آسمان تهران فردا (۶ فروردین) کمی ابری، گاهی افزایش باد، در بعد از ظهر افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتیگراد و در روز شنبه (۷ فروردین) کمی ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!