یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۸:۱۸ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
 سفر به کدام شهرها ممنوع است؟ + جدول و نقشه
۱۸:۱۸ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
اجاره خودرو
جدیدترین رنگ‌بندی کرونایی در ایران؛

سفر به کدام شهرها ممنوع است؟ + جدول و نقشه

جدیدترین رنگ‌‌بندی کرونایی شهر‌های کشور از روز شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰ از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد.‌

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، بنابر آخرین اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در حال حاضر 23 شهرستان قرمز، 44 شهرستان نارنجی، 287 شهر زرد و 94 شهر در وضعیت آبی قرار دارند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت "از" و "به" شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع است.

براین اساس، تعداد شهرستان‌های قرمز از 9 به 23 افزایش یافت. تعداد شهرستان‌های نارنجی از 31 به 44 تغییر کرد. 287 شهرستان زرد و 94 شهرستان آبی هستند.

 

رنگبندی شهرهاوضعیت قرمز: ارومیه (آذربایجان غربی)، دهلران (ایلام)، امیدیه، اندیمشک، خرمشهر و مسجد سلیمان (خوزستان)، ارسنجان و داراب (فارس)، اسلام آباد غرب (کرمانشاه) و بروجرد (لرستان) از امروز در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

 

رنگبندی کروناوضعیت نارنجی: اشنویه (آذربایجان غربی)، تیران و کرون (اصفهان)، کرج (البرز)، چرداول (ایلام)، تهران، ری و شمیرانات (تهران)، رامهرمز و کارون (خوزستان)، ممسنی (فارس)، تاکستان و قزوین (قزوین)، گیلانغرب (کرمانشاه)، رودسر (گیلان)، ازنا، الیگودرز و خرم‌آباد (لرستان) و خاتم (یزد) از امروز در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.

 

رنگبندی کرونابر این اساس سفر از/به شهرهای قرمز و نارنجی از 25 اسفند 99 تا 15 فروردین 1400 ممنوع است؛ شهرهای با وضعیت قرمز که تردد به آنها از 25 اسفند 99 تا 15 فروردین 1400 با ممنوعیت همراه است و ورود پلاک‌های غیربومی به این شهرها یک میلیون تومان جریمه در پی خواهد داشت.

 

رنگبندی کرونا

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!