پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۸:۴۸ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
خودکفایی کروز مرهون مدل مهندسی شرکت است
۱۸:۴۸ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی:

خودکفایی کروز مرهون مدل مهندسی شرکت است

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مدل مهندسی و استفاده از مدیریت کارآمد در شرکت کروز این مجموعه قطعه سازی را به یک شرکت خودکفا و امید آفرین در کشور تبدیل کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، فاطمه محمد بیگی و هیات همراه درحالی از سایت شماره 2 شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید کرد که این شرکت با تکیه ‌بر دانش بومی و به‌کارگیری از مهندسان ایرانی توانسته در زمینه داخلی‌سازی قطعات الکترونیکی نظیرECU ACU و... به خود کفایی برسد و نیازهای خودروسازان داخلی را در زمینه تامین قطعات الکترونیکی استراتژیک مرتفع سازد.

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: در بازدید از قطعه سازی کروز آنچه در گام اول نظرم را جلب کرد حضور چشمگیر و افتخار آمیز بانوان در این شرکت قطعه سازی بود که با حفظ کرامت بانوان، برای تمامی نیروهای انسانی مشغول به کار استاندارهای بهداشتی، ایمنی محیط کار و امنیت شغلی به درستی رعایت شده است.

 

کروزعضو کمیسیون بهداشت در مجلس شورای اسلامی به مرکز تحقیقات کروز نیز اشاره و تصریح کرد: در این واحد پیشرفته پژوهشگران برتر و مهندسان نخبه دانشگاه های کشور حضوری فعال داشتند که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد و می توانیم بگوییم در آینده ای نزدیک در داخلی سازی قطعات و فن آوری های مرتبط با حوزه خودرو حرفی برای گفتن خواهیم داشت و آینده درخشانی را برای صنعت خودرو متصور باشیم.

محمد بیگی با تاکید بر اینکه مدل مهندسی و استفاده از مدیریت کار آمد درشرکت کروز کاملا به چشم می خورد، اظهار داشت: در مجموع می توان قطعه سازی کروز را یک شرکت خودکفا و امید آفرین در کشور تصور کرد و امیدوارم مسئولان نیز برای رفع موانع تولید چنین مجموعه های کارآمد و توسعه آنها اقدامات مناسبی را انجام دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!