پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۸:۴۱ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
ورود 80 هزار مسافر از خارج به کشور
۰۸:۴۱ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۹

ورود 80 هزار مسافر از خارج به کشور

80 هزار مسافر از خارج در ایام نوروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد کشور شده اند.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا مجذوبی معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی، با اعلام این خبر گفت: از 25 اسفند پارسال تا هفت فروردین، 600 پرواز مسافری و 70 پرواز باری از این فرودگاه انجام شده است و پذیرای 80 هزار مسافر بوده ایم.

وی درباره اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی نیز افزود: شهر فرودگاهی امام خمینی با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان هواپیمایی کشوری و جمعیت هلال احمر در زمینه اجرای شیوه نامه‌های مراقبت‌های بهداشتی، اقدامات موثری انجام داده و تعداد کانتر‌های محل استقرار کارکنان بهداشت مرزی وزارت بهداشت را از پنج به ۱۴ کانتر افزایش داده است تا عملیات کنترل و پایش مسافران در زمان کمتری انجام شود.

عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاهی امام خمینی تصریح کرد: برای حفظ سلامت مسافران و همراهان، نظارت بر اعمال فاصله گذاری اجتماعی در همه مسیر‌ها در دستور کار قرار دارد.

وی وضعیت پرواز‌های مسافری را نسبت به نوروز سال 99 مطلوب ارزیابی کرد و درباره وضعیت ترمینال "سلام" خاطرنشان کرد: این ترمینال تعطیل نیست و در حالت آماده و پشتیبان ترمینال اصلی است تا در صورت نیاز، بخشی از پرواز‌ها از این ترمینال انجام شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!