پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۴:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
۵۰ درصد مراکز معاینه فنی تهران فعال است
۱۴:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران:

۵۰ درصد مراکز معاینه فنی تهران فعال است

مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: بیش از ۵۰ درصد مراکز معاینه فنی از روزهای پایانی سال، ایام تعطیل و حتی تعطیلات نوروز فعال هستند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، حسین مقدم مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به اینکه روزانه در حدود 5000 دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می‌کنند و وضعیت مراکز در شرایط عادی قرار داشت، گفت: با این وجود در هیچکدام از مراکز صف انتظار بیش از نیم ساعت ایجاد نداشت.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی تهران در خصوص عدم وجود ازدحام در روزهای پایانی سال گفت: از سه سال گذشته جهت مدیریت صف و توزیع مراجعات در طول ایام سال اقداماتی از قبیل توسعه و افزایش مراکز معاینه فنی، افزایش ساعت کاری و فعالیت بعضی از مراکز در روزهای جمعه، استفاده از سامانه نوبت دهی اینترنتی و گسترش خدمات مربوط به مدیریت امور مشتریان انجام شد که خوشبختانه این وضعیت در ورود به سال 1400 نشان داد، این رویکرد و عملکرد ثمر بخش بوده است.

وی افزود: این مشکل که در روزهای انتهایی سال با شلوغی و صف در مراکز معاینه فنی مواجه باشیم کاملاً مرتفع شده بود.

 

معاینه فنیمقدم با توجه به مشمول معاینه شدن خودروها داخلی تولید 1395 در سال 1400 گفت: جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان کلیه مراکز از ابتدای اسفند ماه حداقل یک تا دو ساعت افزایش کاری داشتند و اکثر مراکز در روز جمعه فعال بودند.

وی ادامه داد: بیش از 50 درصد مراکز معاینه فنی در روزهای پایانی سال، ایام تعطیل و حتی تعطیلات نوروز (به جز 30 اسفند و اول فروردین) فعال هستند و شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعات کاری و عملکرد مراکز به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!