یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۱:۱۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۱
دورهمی و تجمع در بوستان ها برای ۱۳ فروردین ممنوع است
۱۱:۱۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۱
اجاره خودرو

دورهمی و تجمع در بوستان ها برای ۱۳ فروردین ممنوع است

معاون امنیتی، انتظامی استانداری تهران گفت: دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز در روز طبیعتی ( ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ ) ممنوع است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، حمیدرضا گودرزی، با اعلام این خبر در تشریح ممنوعیت تجمع و دورهمی در روز طبیعت گفت: در راستای اجرای مصوبات شصت و دومین جلسه ستادملی مدیریت کرونا که در تاریخ هفتم فروردین سال ۱۴۰۰ برگزار شد مواردی درخصوص ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت به نیروی انتظامی، فرمانداران، شهرداران و دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.

وی افزود: در همین راستا ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستانها و فضای سبز در روز طبیعت ممنوع است و شهرداری ها، نیروی انتظامی و صداوسیما همانند سال گذشته باید برنامه ریزی و اقدام کنند.

معاون استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به کاهش زمان محدودیت تردد شبانه اشاره کرد و ادامه داد: به دلیل تغییر ساعت و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان؛ منع تردد شبانه از ساعت ۹ به ۱۰ شب تغییر یافته و به این ترتیب منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه صبح اعمال خواهد شد.

وی تاکید کرد: تمام دستگاه‌ها باتوجه به اهمیت موضوع باید در راستای اجرای این مصوبات اقدام و نظارت و پیگیری را نیز در دستور کار خود قرار دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!