پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۸:۳۵ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۱
 یک بیت کوین؛ هم ارزش لامبورگینی یا بوگاتی؟
۱۸:۳۵ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۱
اجاره خودرو

یک بیت کوین؛ هم ارزش لامبورگینی یا بوگاتی؟

بیت کوین تا پایان سال جاری به اندازه یک لامبورگینی و تا سال ۲۰۲۳ به اندازه یک بوگاتی ارزش دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایبِنا، طبق گفته مدیر عامل شرکت کراکن، جاس پاول، پیش بینی های طولانی مدت قیمت بیت کوین بر مبنای دلار ناقص است. وی پیشنهاد می کند به دلیل تورم پول فیات، بیت کوین را با ملاک قیمت خودروهای لوکس اندازه گیری کند.

پاول به سوال در مورد پیش بینی قیمت برای پایان سال 2021 به بلومبرگ گفت: به گمان من بیت کوین به بی نهایت می رود و درک آن مشکل است، زیرا من آن را بر مبنای دلار اندازه گیری می کنم.

او اقدامات جایگزینی را برای ارزیابی بیت کوین ارائه داد و ادعا کرد که ممکن است ارزش آن از قیمت فعلی یا یک BTC برابر با تسلای مدل 3، به یک بیت کوین معادل یک لامبو تا پایان سال و یک بیت کوین معادل یک بوگاتی تا سال 2023 برسد.

پاول گفت: در دنیای رمزارزها، به گمان من این اندازه گیری نوع دارایی ها در برابر بیت کوین راحت تر است، زیرا شما هرگز نمی دانید که دلار کجا قرار خواهد گرفت. در حال حاضر می تواند 10 برابر دلار آمریکا وجود داشته باشد، بنابراین اندازه گیری بیت کوین در برابر دلار بسیار دشوار است.

تا پایان سال گذشته با یک بیت کوین می شد یک هوندا سیویک مدل جدید را خریداری کرد. ایلن ماسک، مدیر عامل تسلا ، در این ماه گفت که خرید وسایل نقلیه این شرکت در ایالات متحده با استفاده از ارز رمزنگاری شده امکان پذیر است.

به گفته این تاجر، اکنون می توانید با بیت کوین، خودروی تسلا بخرید. تا اواخر امسال افراد خارج از ایالات متحده هم می توانند با بیت کوین خودروی تسلا خریداری کنند، بدون اینکه مشخص شود از کدام کشور هستند. بیت کوین ارزشمندترین ارزرمزنگاری شده در دنیا، از پایین ترین سطح هفته گذشته بازگشت و دوباره به مرز60،000 دلار نزدیک می شود. روز چهارشنبه بیت کوین با 57،919 دلار معامله شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!