پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۵:۵۹ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
 جدیدترین تصاویر از پیکاپ سانتا کروز ۲۰۲۲
۱۵:۵۹ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
اجاره خودرو

جدیدترین تصاویر از پیکاپ سانتا کروز ۲۰۲۲

جدیدترین تصاویر از هیوندای سانتا کروز ۲۰۲۲ منتشر شده است.

به گزارش پرشین خودرو، در ژانویه ۲۰۱۵ بود که هیوندای از کانسپت سانتا کروز رونمایی کرد تا اهداف خود را برای توسعه یک پیکاپ جدید برای آمریکای شمالی نشان دهد. اولین بار در تاریخ ۱۵ آوریل تصاویر هیوندای توسان منتشر شد و به نظر می‌رسد، اکنون این پیکاپ جمع و جور از نظر طراحی، حداقل تا آنجا که به نمای جلو و درب‌های جلو مربوط می‌شود، با جدیدترین توسان یکسان است.

همانطور که در کراس اوور جمع و جور دیده می‌شود، برخی از ماژول‌های نور بخشی از جلوپنجره مشبک پیچیده هستند و به برجسته شدن سانتاکروز کمک می‌کنند. هیوندای فعلاً مشخصات فنی این خودرو را منتشر نکرده است، اما وعده داده است که این خودرو مابین یک شاسی بلند و پیکاپ باشد و در نهایت خودرویی جدید تولید کند.

 

هیوندایاین قطعاً بیانیه جسورانه‌ای است که در حال حاضر بخشی از طراحی جالب آن در آمریکای شمالی پشتیبانی می‌شود. سانتا کروز ۲۰۲۲ نیز در اینجا، به طور خاص در کارخانه آلاباما این شرکت ساخته خواهد شد. گزینه‌های قدرتمند و کارآمد پیشرانه، همراه با تنظیمات اساسی رانندگی تمام چرخ مورد نظر از یک پیکاپ، وعده داده شده اند.

 باید دید سانتا کروز تا چه حد با توسان ارتباط دارد، اما این مطمئناً یک پیکاپ تک بدنه در همان رده ماوریک فوق الذکر و هوندا ریج لاین خواهد بود. این تیزر‌ها تأیید می‌کنند که با پیکربندی کابین خدمه ارائه می‌شود.

وانت پیکاپ هیوندای مطمئنا مدت هاست که می‌گذرد و اولین قریب الوقوع آن نشان می‌دهد که این برند در چند دهه گذشته تا چه اندازه پیشرفت کرده است. واقعیت این است که این خودرو به قدری قدرتمند خواهد بود که می‌تواند به عنوان پیکاپی با توان بالا ودر بازار پیکاپ های آمریکای شمالی وارد شود. این موضوع نشان می دهد که درک هیوندای از دهه ۱۹۹۰ به شدت بهتر شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!