یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۷:۲۹ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
 از جاده چالوس سفر نکنید
۱۷:۲۹ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
اجاره خودرو
درخواست پلیس از مسافران؛

از جاده چالوس سفر نکنید

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: رانندگان به جای جاده چالوس از جاده های هراز، فیروزکوه یا آزادراه قزوین - رشت استفاده کنند.

سرهنگ شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، اظهار کرد: امروز از ابتدای وقت، بررسی تردد جاده‌ها را توسط دوربین‌ها داشته ایم. تغییر محسوسی را نسبت به روز‌های گذشته شاهد هستیم؛ اما اکثر محور‌ها ترافیک روان و سبکی دارند.

وی افزود: در جاده چالوس، مسیر شمال به جنوب بعد از محدوده مرزن آباد، ترافیک نیمه سنگینی داریم که به توجه به ظرفیت کم این جاده و همزمان شدن سفر برخی هموطنان، توصیه داریم برای اینکه در این ترافیک نمانند، حتما از مسیر‌های جایگزین مثل هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین_رشت که ظرفیت بالاتری دارند استفاده کنند.

سرهنگ شیرانی افزود: در ارتباط با وضعیت تردد‌ها به هموطنان توصیه می‌کنیم با توجه به این که به پایان ایام تعطیلات نوروز می‌رسیم، قطعا تعدادی از مردم در سفر هستند و اگر همزمانی سفر‌ها در روز پنجشنبه و نهایتا آخر وقت جمعه با هم در جاده‌ها صورت بگیرد، قطعا ظرفیت جاده‌ها اشباع خواهد شد و ترافیک‌های نیمه سنگینی را شاهد خواهیم بود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا به هموطنان توصیه کرد که مدت سفرشان را پیش بینی کنند، برنامه ریزی داشته باشند و با مدیریت زمان از همین الآن شروع کنند و به مقصدشان برسند؛ تا در پایان سفر ترافیک سنگینی را در جاده‌ها شاهد نباشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!