سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۲:۳۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۹
20000 موتور برای خودروهای گروه بهمن تولید می شود
۱۲:۳۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۹
اجاره خودرو
مدیرعامل تیوان در پاسخ به رئیس جمهوری:

20000 موتور برای خودروهای گروه بهمن تولید می شود

مدیرعامل شرکت توسعه قوای محرکه تیوان در پاسخ به سوال رییس جمهوری در خصوص تعداد فاز نخست تولید در سال جاری گفت: 20 هزار دستگاه موتور برای خودروهای گروه بهمن در نظر گرفتیم و با برنامه ریزی صورت گرفته برای سایر خودروسازان روند افزایش تولید داریم.

به گزارش پرشین خودرو، مجتبی میرسهیل، با تاکید بر اینکه خط تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو6 از اولین قراردادهای برجام با حضور وزیر سابق وزارت صمت بود، اظهار داشت: این قرارداد بزرگترین سرمایه گذاری در خودروسازی به شمار‌می رود که البته با برهم خوردن برجام و کنار کشیدن شرکت های اروپایی توانستیم میزان داخلی سازی این خانواده موتور را از 55 به 85 درصد برسانیم.

 

افتتاح کارخانه تیوان


راه اندازی آزمایشگاه ملی قوای محرکه پیشرفته با همکاری تیوان

ایجاد آزمایشگاه ملی قوای محرکه پیشرفته (الکتریکی، هیبریدی و احتراقی) از ابتدای سال 98 بر اساس تفاهم نامه سه جانبه شرکت تیوان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه تهران آغاز و امروز افتتاح شد.

این آزمایشگاه پیشرفته‌ترین و مجهزترین آزمایشگاه طراحی و توسعه قوای محرکه (الکتریکی، هیبریدی، احتراقی) کشور است که قابلیت توسعه و آزمون انواع قوای محرکه برای خودروهای سبک و سنگین تا سطح استاندارد آلایندگی یورو6 و توان 575 اسب بخار را دارد و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم افزاری منحصر به فرد برای توسعه و نگاشت ECU و TCU در سطح خودروسازان و تامین کنندگان طراز اول دنیا را دارا است. با راه‌اندازی این آزمایشگاه از خروج مقدار قابل توجهی ارز بابت انجام تست‌های مربوطه در خارج از کشور جلوگیری می شود.

براساس این گزارش، شرکت توسعه قوای محرکه تیوان از شرکت های زیر مجموعه گروه بهمن صبح امروز طی مراسمی با حضور مجازی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، مدیران دولتی، جمعی از نمایندگان مجلس و مقامات عالی رتبه کشور افتتاح شد.

بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6 در شهرک صنعتی کاسپین قزوین در زمینی به وسعت هشت هکتار احداث شده و برای 600 نفر مستقیم و چهار هزار نفر بصورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!