دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۰:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
 فرار راننده خودرو پس از تصادف مرگبار با عابرپیاده
۱۰:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
اجاره خودرو

فرار راننده خودرو پس از تصادف مرگبار با عابرپیاده

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از تصادف مرگبار یک دستگاه خودروی سواری با عابرپیاده در بزرگراه آیت‌الله سعیدی و فرار راننده پس از این تصادف خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ احسان موُمنی با اعلام خبر تصادف مرگبار خودروی سواری با عابرپیاده در بزرگراه آیت‌الله سعیدی، در تشریح این خبر اظهار کرد: به گفته شاهدان عینی ساعت 19:05 شب گذشته، یک دستگاه خودروی سواری در مسیر شمال به جنوب بزرگراه آیت‌الله سعیدی بعد از تقاطع زرند، به شدت با عابرپیاده‌ای که در حال عبور از عرض بزرگراه بود، برخورد کرد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب افزود: پس از این حادثه متاُسفانه عابرپیاده بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت کرد.

این مقام انتظامی افزود: بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه 18 پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن‌سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند.

به گفته وی، در این رابطه کروکی تنظیم شد و اقدامات قضائی درباره شناسایی راننده و خودروی متواری با توجه به اظهارات شاهدان و اقدامات پلیسی صورت گرفته و تحویل مراجع قضائی شده است.

مؤمنی متذکر شد: عابران پیاده حین عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاه‌های عابرپیاده یا از پلهای هوایی عابرپیاده استفاده کنند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!