دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۸:۱۲ | ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
فراری برقی می آید
۰۸:۱۲ | ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

فراری برقی می آید

نخستین خودرو برقی فراری تا سال 2025 روانه بازارهای جهانی خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، رییس هیات مدیره خودروسازی فراری با اشاره به افزایش تمایل مصرف کنندگان برای در اختیار داشتن خودروهای برقی گفت: در پاسخ به نیازهای جدید بازار، تا سال 2025 یک خودرو برقی را روانه بازارها خواهیم کرد که این خودرو دارای ویژگی های منحصر به فرد برای ایجاد رضایت در نسل جدید مشتریان خواهد بود.

به گفته جان الکان، خودروی برقی فراری دارای ویژگی های ظاهری و فنی منحصر به فردی خواهد بود و در تاریخ خودروی برقی یک نوآوری کامل خواهد بود.

وی گفت برنامه برای تولید خودروهای هیبریدی در این خودروسازی وجود دارد اما لازم است جنبه های فناوری توسعه بیشتری پیدا کند چرا که فراری به عنوان تولیدکننده خودروهای اسپورت با محدودیت هایی مواجه است که باید رعایت شوند.

اگرچه مدیرعامل فراری از ارایه جزییات بیشتر از محصول جدید خودداری کرد اما طبق اطلاعات فاش شده، این خودرو به صورت دو درب طراحی خواهد شد. به گفته الکان، فناوری به کار رفته در این محصول یک انقلاب خواهد بود که چیزهای جدیدی به بازار خودروهای برقی خواهد افزود.

 

فراری برقی


فراری پیش تر نیز از ایده رونمایی از یک خودروی برقی حمایت کرده بود اما اندکی بعد از تصمیم خود منصرف شد با این حال با توجه به روی آوردن بیشتر خودروسازان بزرگ به تولید خودروهای برقی، فراری تصمیم گرفته است تا دیگر از این رقابت جا نماند.

الکان همچنین از رونمایی از سه محصول جدید فراری طی ماه های پیش رو خبر داد اما از ارایه جزئیات بیشتر در مورد آن ها خودداری کرد.

وی سال 2022 را سال مهمی دانست که در آن از محصولات تازه این شرکت رونمایی خواهد شد.

سال قبل در نتیجه کرونا، میزان فروش فراری با ریزش شدیدی مواجه شد تا جایی که مجموع فروش این شرکت با کاهش 100 درصدی نسبت به سالق بل آن به 9119 دستگاه در جهان رسید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فراری برقی
نظر بینندگان
!
!
!