دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۹:۰۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
 کشف ۱۰۰ میلیارد ریال لوازم یدکی قاچاق در تهران
۰۹:۰۳ | ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
اجاره خودرو
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ خبر داد:

کشف ۱۰۰ میلیارد ریال لوازم یدکی قاچاق در تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: ۲۶۰۰ قلم انواع لوازم یدکی خودرو قاچاق ساخت کشور کره، گشف و ضبط شد.

به گزارشپرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی ولی پور گودرزی گفت: روز گذشته برابر اطلاع از مبنی بر تخلیه و نگهداری مقادیری لوازم یدکی خارجی قاچاق در دو باب سوله به آدرس کهریزک احمدآباد، مامورین این پلیس به محل اعزام، که مشاهده میگردد تعداد چهار دستگاه خودرو سواری موسوم به شوتی اقدام به تخلیه کالا می‌نماید.

وی بیان داشت: مامورین این پلیس طی یک عملیات همزمان ومنسجم به محل اعزام که پس از رصد‌های اطلاعاتی نامحسوس، مشاهده می‌گردد تعداد چهار دستگاه خودرو سواری موسوم به شوتی با انجام تغییرات فیزیکی در خودرو و مخدوش نمودن پلاک به محل مراجعه و اقدام به تخلیه مقادیر متنابهی لوازم یدکی خارجی از نوع خودرو‌های هیوندا و کیا نموده اند.

پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد: در تحقیقات اولیه رانندگان خودرو‌های شوتی اظهار داشتند که در چند روز گذشته طی دو مرحله اقدام به تخلیه انواع لوازم یدکی خارجی در این مکان نموده و مالک اصلی کالا‌ها را از گناوه بدون هیچ گونه اسناد و مدارک مثبته گمرکی را به مقصد تهران بارگیری نموده اند.

 

لوازم قاچاقاین مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان در رصد‌های اطلاعاتی پیچیده موفق شدند مالک کالاهارا شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی تیمی از کارآگاهان در یک عملیات پلیسی مالک کالا‌ها را دستگیر کردند.

وی ابراز داشت: متهم در بازجوئی‌های اولیه به جرم ارتکابی معترف و ضمن قبول مالکیت کالا‌های مکشوفه بیان داشت کالا‌ها را از گناوه خریداری و با خودرو شوتی به انبار تهران فرستاده شده است. کارآگاهان با تکمیل پرونده متهم را به مرجع قضائی معرفی کردند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!