دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۰:۳۸ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
رتبه برتر خدمات فروش سال 99، به مدیران خودرو رسید
۱۰:۳۸ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

رتبه برتر خدمات فروش سال 99، به مدیران خودرو رسید

شرکت مدیران خودرو موفق به کسب رتبه برتر در ارزیابی خدمات فروش سالیانه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مدیران خودرو بر اساس برنامه های بلند مدت خود، در ارتقاء و یکسان سازی فرایندهای فروش در سراسر نمایندگی ها و پروژه استانداردسازی آنها و همچنین پیاده سازی الزامات آیین نامه حقوق مصرف کنندگان، موفق به کسب برترین رتبه شرکت عرضه کننده خودرو در ارزیابی خدمات فروش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در سال 1399 شده است.

بر این اساس جایگاه شرکت مدیران خودرو در صدر جدول و بالاتر از سایر شرکت های عرضه کننده همچون: بهمن موتور، کرمان موتور، ایران خودرو، ساپیا و ... قرار گرفته است.

روند انجام فرآیند ارزیابی خدمات فروش صنعت خودرو بر اساس سه فاکتور ذیل و توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران انجام می گیرد:
• ارزیابی نمایندگی های مجاز خدمات فروش
• ارزیابی سیستم خدمات فروش در انطباق با الزامات آئین نامه
• سنجش رضایتمندی مشتریان

با بررسی معیارهای مورد اشاره شرکت مدیران خودرو در ارزیابی سال 1399 موفق به کسب عناوین ذیل شده است:
• رتبه یک شرکتهای عرضه کننده خودرو در ارزیابی خدمات فروش
• برترین شبکه فروش در بین تمام شرکت های عرضه کننده خودرو
• بالاترین امتیاز رضایتمندی مشتریان

در ارزیابی سال 1399، تعداد 17 شرکت خودروسازی، 343 هزار و 990 مشتری و یک هزار و 523 نمایندگی مجاز توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد بررسی قرار گرفتند که در میان 9 شرکت عرضه کننده در حوزه خودروهای سواری، شرکت مدیران خودرو با کسب امتیاز 85 در شاخص سیستم خدمات فروش در مقایسه با امتیاز 77.2 کسب شده در سال 1398 با رشد قابل توجهی مواجه شد.

همچنین، شرکت مدیران خودرو با 120 نماینده مجاز در بررسی نمایندگان مجاز موفق به کسب امتیاز 83 شده است که در مقایسه با امتیاز کسب شده در سال 1398 که برابر با 69 بود نشان دهنده پیشرفت قابل ملاحظه شبکه نمایندگان فروش شرکت مدیران خودرو می باشد.

در بررسی میزان رضایت مشتریان شرکت مدیران خودرو موفق به کسب امتیاز 70.1 شد که در مقایسه با امتیاز سال 1398 که برابر با 69.7 بود و با روند صعودی مواجه گردید.

در مقایسه آمار به دست آمده با میانگین صنعت خودرو در سال 1399 لازم به ذکر است، میانگین امتیاز این صنعت در شاخص خدمات فروش برابر با 73.4 بوده است که امتیاز به دست آمده توسط شرکت مدیران خودرو برابر با 85 می باشد که فراتر از میانگین صنعت خودرو بوده و در حوزه نمایندگان مجاز امتیاز میانگین صنعت برابر با 65.1 است که در مقایسه با امتیاز کسب شده شرکت مدیران خودرو که برابر با 83 می باشد، بسیار قابل توجه است.

در نهایت امتیاز شاخص رضایت مشتریان در صنعت برابر با 59.5 می باشد که در مقایسه با امتیاز کسب شده توسط مدیران خودرو که برابر با 70.1 است فراتر از میانگین صنعت است.

از آنجایی که رضایت مشتریان ضامن بقای یک کسب وکار است و با توجه به اینکه مشتریان از جایگاه و اهمیت بالایی در شرکت مدیران خودرو برخوردار هستند، این شرکت قصد دارد با حفظ روند رو به رشد خود در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و کسب رضایت مشتریان ضمن حفظ رتبه اول خود در سیستم فروش در سالهای آتی، بتواند در سایر موارد تدوین شده در قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو نیز با کسب رتبه اول گام دیگری به منظور کسب رضایت مشتریان خود بردارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!