دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۲:۰۵ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
طرح ویژه «برخورد با پلاک‌ های مخدوش» در تهران اجرا می شود
۱۲:۰۵ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
اجاره خودرو

طرح ویژه «برخورد با پلاک‌ های مخدوش» در تهران اجرا می شود

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه «برخورد با پلاک‌ های مخدوش» در تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌ پور، با بیان این مطلب گفت: طرح تشدید و اجرای گسترده برخورد با تخلفات پلاک در شهر تهران در دستور کار جدی پلیس راهور تهران بزرگ قرار گرفته است و رانندگانی که در اعداد و ارقام پلاک خودروی خود تغییر ایجاد و اقدام به پوشش پلاک کنند، متوقف شده و مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت.

وی که در حاشیه اجرای طرح تشدید برخورد با تخلفات پلاک در تهران سخن می گفت، اظهار داشت: از ابتدای شروع ممنوعیت های تردد در شهر تهران و بنا بدستور ستاد ملی مبارزه با کرونا که ابتدا از ساعت ۲۱ تا چهار صبح و بعدا به ساعت ۲۲ الی سه صبح تغیر پیدا کرد، تعداد معدودی از رانندگان برای تردد در این ساعات اقدام به پوشش و یا مخدوشی پلاک خودروی خود کردند که پلیس راهور تهران بزرگ از همان ابتدا با این نوع تخلفات برخورد کرد.

موسوی پور با بیان اینکه در ساعات ابتدایی روز نیز برخی از رانندگان به جهت ورود به محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا و قبل از رسیدن به دوربین های ترافیک، اقدام به مخدوشی و پوشش پلاک خودروی خود می‌کنند، گفت: راننده این خودروها و بعد از رد شدن از دوربین مجدد این پوشش ها را برداشته و به راه خود ادامه می دادند، غافل از اینکه تمام این اقدامات و تخلفات توسط دوربین های محدوده ثبت می‌شود.

وی افزود: با توجه به افزایش و انجام تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک در شهر تهران، پلیس راهور تهران بزرگ، برخورد با این نوع تخلف را از دیروز در دستور جدی کار خود قرار داده و به صورت محسوس و نامحسوس چه از طریق دوربین های نظارتی و کنترل ترافیک و چه با حضور فیزیکی کارکنان در محدوده کنترل ترافیک اقدام به برخورد با تخلفات پلاک ها کردند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس راهور تهران بزرگ از طریق اداره اجرائیات و اطلاعاتی که از طریق دوربین های نظارتی و کنترل ترافیک دریافت و با اقدامات فنی خاص، پلاک و مشخصات رانندگانی که به هر نحوی اقدام به پوشش و مخدوشی پلاک می کنند را شناسایی و مورد اعمال قانون قرار می دهد که در سوابق تخلفاتی آنها ثبت می شود.

وی گفت: پلیس راهور تهران بزرگ در دو مرحله صبح ها و در ساعات طرح ترافیک و هنگام اعمال محدودیت های شبانه کرونایی و در ساعات منع تردد، با رانندگانی که اقدام به مخدوشی پلاک می کنند برخورد قانونی کرده و علاوه بر اعمال قانون و توقیف، تشکیل پرونده داده و به مراجع قضایی و دادسرا معرفی می کند.

موسوی پور خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح از روز گذشته تعداد دو هزار و ۴۳۱ راننده متخلف که تخلف پوشش پلاک انجام داده بودند مورد اعمال قانون قرار گرفتند و تعداد ۳۹ خودرو نیز در بحث مخدوشی پلاک ضمن اعمال قانون به پارکینگ منتقل و به مراجع قضایی معرفی شدند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!