سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۳۵ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
فروش نقد و اقساط وانت کارا و کاپرا +شرایط
۰۹:۳۵ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
اجاره خودرو
4 اردیبهشت ماه آغاز می شود؛

فروش نقد و اقساط وانت کارا و کاپرا +شرایط

گروه بهمن از فروش نقد و اقساطی وانت کارا تیپ 3 تک کابین و دو کابین و کاپرا دو کابین از فردا(شنبه چهارم اردیبهشت ماه جاری) خبر داد و شرایط فروش نقدی و اعتباری این خودروها را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 و کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل را به صورت نقدی و اعتباری از ساعت 9 صبح روز شنبه چهارم اردیبهشت تا ساعت 13 روز پنجشنبه 9 اردیبهشت ماه 1400و یا تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

همچنین وانت کارا به صورت پیش فروش از ساعت 9 صبح روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه تا ساعت 13 روز پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400 با سود مشارکت 20 درصد و موعد تحویل شهریور 1400 به فروش می رسد.

فروش تمام محصولات به صورت اینترنتی بوده و با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

وانت کارا تیپ 3 دارای سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده)، سیستم رادیوپخش USB، قفل مرکزی و تغییراتی در طراحی صندلی و سقف کاذب است.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات وانت کاپرا دو کابین به شمار می آید.

 

شرایط فروش نقدی، پیش فروش و فروش اعتباری دو محصول وانت کارا تیپ 3 و کاپرا دو کابین در جداول زیر آمده است:
 

فروش نقدی کاپرا

 

پیش فروش وانت کاپرا

 

فروش اعتباری وانت کارا

 

فروش نقدی وانت کاپرا

 

فروش اعتباری کاپرا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!