سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۰۲ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
تمدید تعطیلی اصناف تهران برای یک هفته دیگر
۱۳:۰۲ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۳
اجاره خودرو
رئیس اتاق اصناف تهران خبر داد:

تمدید تعطیلی اصناف تهران برای یک هفته دیگر

تمدید تعطیلی صنوف گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ از شنبه چهارم اردیبهشت ماه آغاز و تا جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران، با اشاره تمدید تعطیلی بازار بزرگ تهران، افزود: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغ استاندار تهران، گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ همچون هفته‌های گذشته تعطیل هستند.

وی با انتقاد از تعطیلی صنوف و فعالیت سازمان‌های مرتبط با اصناف گفت: اصناف برای فعالیت آمادگی اجرای هرنوع پروتکل بهداشتی را دارند، اما بسته بودن واحدهای صنفی و فعالیت بانک‌ها و سازمان امور مالیاتی و … با توجه به شرایط اقتصادی سخت اصناف اصلاً کارشناسی نمی‌باشد و بارها مراتب اعتراض خود را به استاندار تهران و ستاد ملی کرونا اعلام کرده ایم.

نوده فراهانی متذکر شد: از تمامی صنوف شهر تهران درخواست دارم تمامی پروتکل‌های بهداشتی را کاملاً رعایت فرمایند. در راستای سلامتی مردم با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد و در صورت مشاهده تخلف، برابر دستور قضائی واحدهای صنفی متخلف پلمب خواهند شد.

رئیس اتاق اصناف تهران پیرامون تمدید محدودیت‌های ضد کرونایی در تهران اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغ استاندار تهران مبنی بر تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های ضد کرونایی در شهرهای قرمز و نارنجی، در شهر تهران گروه شغلی ۱ همچنان می‌توانند هفته آینده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت کنند و گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ همچون هفته‌های گذشته تعطیل هستند و به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!