دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۱:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
آغاز اعطای تسهیلات بانک دی به شبکه خدمات خودروهای سنگین
۱۱:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/عضو هیات مدیره بانک دی مطرح کرد:

آغاز اعطای تسهیلات بانک دی به شبکه خدمات خودروهای سنگین

بانک دی با امضای تفاهم نامه ای با شرکت خدمات پس از فروش سایپادیزل ( شرکت خدمات فنی رنا ) تسهیلاتی را در قالب کارت اعتباری به مشتریان وفادار این شرکت اعطا می کند.

رحیم طاهری عضو هیات مدیره بانک دی، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با اعلام این خبر اظهار داشت: بانک دی در راستای تحقق شعار امسال و اجرای منویات مقام معظم رهبری و به منظور رفع موانع و حمایت و پشتیبانی از تولید، طرح اعطای تسهیلات به مشتریان سایپا دیزل را در قالب تفاهم نامه ای با شرکت خدمات فنی رنا اجرا می کند.

وی افزود: بانک دی در کنار خدماتی که به اقشار مختلف جامعه ارائه می کند، یکی از اولویت های مهم خود را، ارائه خدمات مطلوب و انجام مسئولیت های اجتماعی قرار داده است و در این جریان همسو با زنجیره تولید در کشور، یاور و همراه صنعتگران و تولیدکنندگان خواهد بود.

طاهری با اشاره به اینکه بانک دی همواره در انجام مسئولیت های اجتماعی پیشقدم بوده است، تصریح کرد: بانک دی در سالهای اخیر با اجرای مسئولیت های اجتماعی در بحران های مختلف از سیل و زلزله و امروز نیز بحران کرونا، طرح های حمایتی و خدماتی خوبی را داشته است و امیدواریم مشارکت و همکاری که بانک دی در قالب اعطای تسهیلات به شبکه خدمات و تعمیرات خودروهای سنگین آغاز می کند زمینه ساز تعاملات بیشتر با بخش های صنعتی و خودروسازی کشور باشد.

معاون امور بانکی بانک دی متذکر شد: با امضای این تفاهم نامه تسهیلاتی به مبلغ 50 میلیون تومان در قالب کارت اعتباری به معرفی شدگان شرکت خدمات فنی رنا اعطا می شود.

وی اضافه کرد: همچنین در جریان امضای تفاهم نامه مذکور مقرر شد با توجه به خدمات بیمه ای بانک دی، در آینده نزدیک طرح خدمات بیمه ای را به مشتریان شرکت خدمات فنی رنا ارائه کنیم.

طاهری در پایان از اجرای بسته ویژه حمایت از تولید بانک دی در آینده نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: بانک دی به منظور رفع دغدغه تولیدکنندگان برای سرمایه در گردش، بسته ویژه تولید را به زودی اجرایی می کند تا از منابع داخلی بانک، تسهیلات با شرایط بهترو سهل تر در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!