شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۲:۴۱ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
 استفاده ۲۵۰۲ دوچرخه سوار از مترو در سال ۹۹
۱۲:۴۱ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
اجاره خودرو

استفاده ۲۵۰۲ دوچرخه سوار از مترو در سال ۹۹

مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: ۲۵۰۲ دوچرخه سوار از فروردین ماه سال۹۹ تا پایان اسفندماه ۹۹ با مترو تردد کرده اند.

به گزارش پرشین خودرو، محسن محمدیان افزود: سال گذشته بیشترین آمار استفاده ســفر ترکیبی مترو و دوچرخه به ترتیب در خردادماه 700و تیرماه 562 دوچرخه سوار بود.

وی با اشاره به اینکه در سه ماهه ابتدایی سال 98 ، 4هزار و 298 دوچرخه سوار از مترو استفاده کردند، گفت: در سه ماه ابتدایی سال 99، 873 نفر از ســفر ترکیبی مترو و دوچرخه استفاده کردند.

محمدیان افزود: در سه ماهه آخرسال98 نیز 1616 دوچرخه سوار از مترو اســتفاده کردند. این آمار در سه ماهه آخر سال 99 نیز به 410 نفر رسید و کمترین آمار ســفر با دوچرخه به ترتیب در فروردین ماه 53 نفر، شهریورماه 153 و مردادماه 217 نفر به ثبت رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه وی با اشاره به اینکه خط 5 متروی تهران دسترسی راحت تر به بوستان چیتگر را مهیا کرده است، گفت: بیشترین آمار ســفر با دوچرخه در خط 5 متروی تهران و حومه به ثبت رسیده است و بعد از آن به ترتیب خط 3 متروی تهران به دلیل دسترسی به بوستان ولایت و خط 2 به دلیل داشتن تقاطع با خط 5 بیشترین آمار سفر با دوچرخه را طی 7 ماه گذشته داشتند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!