دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۰:۰۶ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۰
با همت کارگران، «سایپای نوین» شکل گرفت
۱۰:۰۶ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۰
اجاره خودرو
مدیرعامل سایپا در آستانه روز کارگر پیام داد:

با همت کارگران، «سایپای نوین» شکل گرفت

تبدیل­ شدن سایپا به «سایپای نوین» و دست­یابی به آن‌همه موفقیت و ثبت یك كارنامه پرافتخار آن‌هم در دوران پرتلاطم تحریم و شیوع بیماری كرونا، رویایی بود كه تنها با تكیه بر همت والا و دستان پرتلاش كارگران شاغل در این مجموعه تحقق می‌یافت.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی ضمن تبریك به‌ مناسبت 11 اردیبهشت‌ماه روز جهانی كارگر، تلاش و همت كارگران خدوم و متعهد ایران اسلامی به‌ویژه در این گروه را عامل عبور از پیچ دشوار تحریم و كرونا و ادامه مسیر تولید دانست و نیروی انسانی شاغل در بخش‌های مولد كشور را سرمایه حال و آینده كشور نامید.

متن كامل پیام سیدجواد سلیمانی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

یازدهم اردیبهشت‌ماه، از آن ­رو به نام روز جهانی كار و كارگر مزین شده تا جوامع گوناگون و مردم در سراسر دنیا، امر مهم و اثرگذار تولید و نقش‌آفرینان اصلی آن یعنی كارگران را با همه زحمات و تلاش‌ها در عرصه اقتصاد و صنعت، در یاد و خاطر خود حفظ کرده و ارج نهند.

در ایران عزیز ما، اهمیت و قدر و منزلت این روز دوچندان محسوب می‌شود، زیرا علاوه بر تقدس امر تولید ملی و ضرورت توجه جدی به آن، كشور ما در سالیان اخیر به خاطر دشمنی و عداوت استكبار جهانی، با محدودیت‌ها و مشكلات بی‌شماری در بخش تولید مواجه بوده و به تعطیلی­ كشاندن جریان تولید و بیكارساختن كارگران ایرانی، از جمله مهم‌ترین اولویت‌های دشمنان ملت ایران بوده است. این در حالی است كه در سایه تدابیر مقام معظم رهبری و روشنگری‌های چندین ­باره معظم ­له در سالیان اخیر، اهمیت كار و كارگر ایرانی و محصول تولیدی آن بیش از گذشته مورد توجه آحاد جامعه قرار گرفته و خوشبختانه چرخ اصلاح فرهنگ مصرف و تأكید هم­وطنان عزیزمان بر ضرورت استفاده از كالای ایرانی، حركت خود را در مسیری صحیح آغاز كرده است.

برنامه‌ریزی و اهتمام جدی دولت و مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در سالیان اخیر به‌ویژه پس از دور دوم تحریم‌های همه‌جانبه علیه صنعت و اقتصاد كشور سبب شد تا كارگران و تمامی دست‌اندركاران بخش‌های تولیدی، با تلاشی مضاعف، برای ادامه فعالیت خود حتی با وجود مشكلات شدید تلاش كرده و دشمن را در دستیابی به اهداف شوم و ظالمانه خود ناكام گذارند.

خوشبختانه در گروه خودروسازی سایپا نیز به‌عنوان یكی از واحدهای تولیدی پرآوازه و مطرح كشور، كارگران عزیز با تلاش و همت خود، اهداف و برنامه‌های تولیدی را به رغم همه دشواری‌ها و محدودیت‌ها محقق كرده و با وجود آن‌كه صنعت خودرو كشور، بی‌سابقه‌ترین دوره خود را از نظر رویارویی با مشكلات و موانع سپری كرد، اما با اهتمام جدی، مشعل فروزان تولید را روشن نگه­داشتند.

در سایه این تلاش‌ها بود كه گروه خودروسازی سایپا توانست در عرصه‌هایی نظیر ثبات تولید، خروج محصولات قدیمی، تولید محصولات جدید و به‌روز، كاهش آمار معوقات، دست­یابی به اهداف تولیدی در سال‌های اخیر و بسیاری عرصه‌های دیگر، به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا كند و در واقع تحریم‌ها را بلااثر سازد.

امروز كارگران گروه خودروسازی سایپا به مثابه فرزندان این مجموعه، به سازمان خود هم­چون خانه دوم نگریسته و از هیچ تلاش و كوششی برای برافراشته نگه­داشتن پرچم تولید در این گروه خودروسازی دریغ نمی‌­كنند.

اینجانب به‌عنوان عضوی از جامعه بزرگ كارگری كشور، دست یكایك خدمت‌گزاران و كارگران عزیز به‌ویژه همكاران خود در گروه خودروسازی سایپا را به گرمی می‌فشارم و از همكاری و همیاری تمامی آنان قدردانی می‌كنم، تبدیل­ شدن سایپا به «سایپای نوین» و دست­یابی به آن‌همه موفقیت و ثبت یك كارنامه پرافتخار آن‌هم در دوران پرتلاطم تحریم و شیوع بیماری كرونا، رویایی بود كه تنها با تكیه بر همت والا و دستان پرتلاش كارگران شاغل در این مجموعه تحقق می‌یافت.

بار دیگر فرارسیدن 11 اردیبهشت‌ماه و روز جهانی كار و كارگر را به همه كارگران عزیز ایران اسلامی به‌ویژه همكارانم در گروه خودروسازی سایپا تبریك عرض کرده و سربلندی این مرز و بوم و موفقیت كارگران پرتلاش و خلاق آن را از درگاه ایزد منان مسألت دارم.سیدجواد سلیمانی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!