شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۲:۰۱ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
اجرای طرح های توسعه ای کمی و کیفی در سایپاخزر
۱۲:۰۱ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خبر داد:

اجرای طرح های توسعه ای کمی و کیفی در سایپاخزر

با اعلام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مقرر شد این خودروسازی نسبت به اجرای طرح های توسعه کمی و کیفی محصولات در سایپا خزر با نظارت ایدرو اقدام کند.

به گزارش پرشین خودرو، خط تولید انواع فیلترهای خودرو در شرکت سایپاخزر با حضور معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران- ایدرو- و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به بهره برداری رسید.

این خط تولید که در شهرستان قائم شهر واقع شده است در فاز نخست فیلترهوا و سوخت خودرو را تولید می کند و تولید فیلترهای کابین و روغن را نیز در فازهای توسعه ای در دستور کار خود دارد.

خط تولید انواع فیلترهای خودرو در فضایی بالغ بر شش هزار و 800 متر ایجاد شده و ظرفیت تولید سالانه سه میلیون فیلتر را دارد و شرکت های سایپایدک، مگاموتور و سازه گستر به عنوان مشتریان اصلی این شرکت به شمار می روند و این کارخانه منبع اصلی تولید و تامین فیلترهای مورد نیاز برای تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا خواهد بود.

 

خط تولید فیلتر خودرو، سایپاخزر


ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی این کارخانه اسفندماه سال 99 دستور سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا عملیاتی شد و خط تولید آن روز پنجشنبه –نهم اردیبهشت- با حضور محسن صالحی نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش، نمایندگان مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان صمت استان مازندران، فرماندار قائم شهر و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا به بهره برداری رسید.

خط تولید انواع فیلتر خودرو در شرکت سایپاخزر در فاز نخست برای 120 نفر شغل ایجاد کرده و قابلیت اشتغال زائی برای 50 نفر دیگر در سه شیفت کاری را دارد.

رئیس ایدرو در نشست بررسی مسائل و مشکلات واحدهای بازدید شده تاکید کرد: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برای ارتقای کمی و کیفی این واحدها آماده حمایت و پشتیبانی های تخصصی است.

بر پایه مصوبات این نشست مقرر شد ساز و کارهای کارشناسی نحوه تسریع و عملیاتی سازی این حمایت‌ها در برنامه زمانی مشخص، با تعامل طرفین نهایی و تدوین شود.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!