شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۶:۳۴ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
 خدمات رسانی رایگان مترو تهران در شب‌های قدر
۱۶:۳۴ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
اجاره خودرو

خدمات رسانی رایگان مترو تهران در شب‌های قدر

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: تمامی خطوط درون‌شهری متروی تهران در شب‌های قدر از ساعت ۲۳ تا ۲:۳۰ بامداد رایگان خدمات رسانی می‌کنند.

به گزارش پرشین خودرو، از شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ فرنوش نوبخت روز شنبه اظهار داشت: مترو تهران همواره سعی کرده است در مناسبت‌های ملی و مذهبی تسهیلات لازم را برای تردد شهروندان و مسافران فراهم کند. امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا مراسم احیاء در شب‌های نوزدهم، بیست‌ و یکم و بیست‌ و سوم ماه مبارک رمضان، برای تکریم شب‌زنده‌داران و تسهیل تردد آن‌ها به مساجد، حسینیه‌ها و اماکن مذهبی، مترو تهران در خطوط درون شهری تا ساعت 2:30 بامداد فعال خواهد بود.

وی با بیان اینکه شرکت بهره برداری مترو تهران در نخستین شب قدر در شامگاه شنبه (11 اردیبهشت 1400) خدمات‌رسانی ویژه خود را آغاز می‌کند، افزود: در این راستا سرویس‌دهی در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت متروی تهران از ساعت 23 تا 2:30 بامداد روز بعد یکشنبه 12 اردیبهشت ماه 1400، انجام خواهد شد.

 

مترومدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در ادامه با اشاره به خدمات رسانی ویژه متروی تهران در سایر شب‌های قدر نیز گفت: همانند شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، در شب های‌ قدر 21 (دوشنبه 13) و (چهارشنبه15) اردیبهشت ماه 1400 همزمان با 23 ماه مبارک رمضان سرویس دهی شبانه به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی بیان کرد: مترو تهران در لیالی قدر در خط 5 تهران (صادقیه) - کرج- گلشهر و بالعکس و ایستگاه‌های پایانه‌های یک و دو، چهار و شش فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی (ره) خدمات رسانی شبانه ندارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!