شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۵:۴۴ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
گارانتی بلند مدت؛ امتیاز ویژه مدیران خودرو
۱۵:۴۴ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

گارانتی بلند مدت؛ امتیاز ویژه مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو در سال 1394 با عرضه خودروی تیگو5 و گارانتی بلند مدت محصولات، مسیری جدید را در راه افزایش اعتماد مشتری و اثبات کیفیت محصولات خود در پیش گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، 5 سال یا 150.000 کیلومتر مقدار گارانتی بود که تنها در خودروهای لوکس وارداتی دیده می شد و نخستین بار بود که یک خودروی تولیدی در کشور گارانتی مشابه با خودروهای لوکس وارداتی ارائه کرد.

خودروهای گروه آریزو و تیگو همگی از این گارانتی بهره مند بودند، تیگو7، آریزو5 ، آریزو6 و همین امر بود که در بازار با خودروهای کره ای چون کیا و هیوندای و برخی خودروهای اروپایی و ژاپنی مورد مقایسه قرار می گرفت.

اما سایر محصولات مدیران خودرو نیز گارانتی خاص خود را دارند، ایکس 55 کراس اوور جدید مدیران خودرو دارای گارانتی 4 سال یا 100.000 کیلومتر و ایکس 33 جدید اتوماتیک دارای گارانتی 3 سال یا 100.000 کیلومتر است.

ارائه گارانتی بلند مدت توسط هر خودروساز نشان دهنده اعتماد آن شرکت به کیفیت محصولات تولیدی و ایجاد اطمینان خاطر برای مصرف کنندگان است.

شرکت مدیران خودرو با ارائه گارانتی بلند مدت وجه تمایز خود را با رقبایش را به خوبی نشان می دهد تا با ارائه خودروهایی در سگمنت های مختلف و با کیفیت مقبول جایگاه خود را در این بازار تثبیت نماید.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!