دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۳:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر
۱۳:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
اجاره خودرو
سازمان هواشناسی پیش بینی کرد؛

کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر

بعد از ظهر امروز و طی فردا شاهد کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهیم بود و از روز شنبه گستره بارش در نیمه شرقی کشور بیشتر است.

به گزارش پرشین خودرو، امروز در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران به‌ویژه طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در مناطق کوهستانی و مستعد وقوع صاعقه و بارش تگرگ دور از انتظار نیست، طی این روز در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی، وزش باد شمالی و بارش باران رخ می‌دهد.

از بعد از ظهر امروز و طی فردا کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ می‌دهد، دریای خزر نیز طی این دور روز مواج خواهد بود همچنین شرق تنگه هرمز طی امروز مواج است.

 فردا در استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل شمالی همچنین خراسان شمالی، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمالی و در مناطقی از استان‌های اصفهان، شمال فارس، غرب یزد و ارتفاعات کرمان رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق دور از انتظار نیست.

روز جمعه در کل نوار شمالی و مناطقی از شرق اصفهان و فارس، یزد، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد، طی روز شنبه گستره بارش در نیمه شرقی کشور است و در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش شدت خواهد داشت.

روز یکشنبه در شمال سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد و مناطقی از اصفهان بارش رخ می‌دهد و در شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در زنجان، قزوین و البرز و در غرب سواحل دریای خزر و استان‌های همدان، مرکزی و قم به‌ویژه طی ساعات بعد از ظهر رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید و با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و طی روز جمعه نیز نیمه ابری، در بعد از ظهر افزایش ابر، رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید و با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!