چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۱۹ | ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
واکسیناسیون خودرویی ۱۲۰ سالمند در کمتر از یک ساعت
۱۳:۱۹ | ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
اجاره خودرو

واکسیناسیون خودرویی ۱۲۰ سالمند در کمتر از یک ساعت

رئیس مرکز بهداشت شرق تهران با بیان این‌که ظرف ۴۵ دقیقه در ورزشگاه تختی ۱۲۰ خودرو برای واکسیناسیون کرونا وارد و واکسن را دریافت کردند، گفت: در صورت بروز عوارض جدی، افراد می‌توانند به مرکز بهداشتی که در آن واکسن کرونا به آنها تزریق شده مراجعه کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، امیرعلی فریدونفر با بیان این‌که در حال حاضر واکسیناسیون کرونا برای افراد 75 تا 80 ساله در حال انجام است، اظهار کرد: واکسیناسیون کرونا سرعت بالایی دارد و در ورزشگاه تختی که روز گذشته واکسیناسیون خودرویی را آغار کرد، ظرف مدت 45 دقیقه بیش از 120 خودرو برای واکسیناسیون وارد این مرکز شدند و واکسن کرونا به سالمندان داخل این خودروها تزریق شد.

وی افزود: در حال افزایش ظرفیت مراکز تجمعی واکسیناسیون کرونا هستیم تا بتوانیم در صورت تأمین واکسن‌های بیشتر، افراد در گروه‌های سنی پایین‌تر را به خوبی و با سرعت بیشتری واکسینه کنیم.

فریدونفر درباره عوارض واکسن کرونا تصریح کرد: در صورتی که افراد دچار عوارض ناشی از واکسن کرونا شوند، آن را به همان مرکزی که در آنجا تزریق را انجام داده‌اند اعلام کنند، عوارض در سامانه وزارت بهداشت ثبت می‌شود.

رئیس مرکز بهداشت شرق تهران خاطرنشان کرد: عوارض معمولی مانند تب و سردرد و درد ناحیه تزریق، زودگذر است و ظرف دو روز یا با مصرف مسکن بهبود پیدا می‌کند اما اگر عوارض دیگری رخ داده که برای افراد نگران‌کننده است می‌توانند به‌صورت حضوری به مراکز بهداشتی که تزریق واکسن را در آنجا انجام داده‌اند مراجعه و درمان لازم را دریافت کنند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!