چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۲۰ | ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
کیفی سازی قطعات، راهبرد اصلی وزارت صمت است
۱۵:۲۰ | ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
اجاره خودرو
رئیس هیات عامل ایدرو:

کیفی سازی قطعات، راهبرد اصلی وزارت صمت است

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: کیفی سازی در داخلی سازی قطعات خودرو جزو راهبردهای اصلی وزارت صمت است.

به گزارش پرشین خودرو، محسن صالحی نیا در بازدید از سایت ایران خودرو در خراسان و شرکت های قطعه ساز ایران خودرو در نیشابور گفت: رویکرد خودروسازان در افزایش سهم و تعمیق داخلی سازی با نظارت و سیاست گذاری ایدرو قابل توجه است.

صالحی نیا توسعه کمی و کیفی محصولات را لازمه افزایش سهم بازار و رضایتمندی مشتریان دانست و گفت: عمق بخشی به تولید داخلی و کیفی سازی نیز مورد تاکید و جزو راهبردهای اصلی وزارت صمت به شمار می رود و مجموعه این عوامل سبب اقتصادی شدن بسیاری از پروژه های صنعتی در حوزه خودرو می شود.

 معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایدرو با بیان اینکه توانمندی های داخلی صنعت قطعه سازی به ویژه همگامی با شرکت های دانش بنیان و هم افزایی ظرفیت های تولیدی باعث شده سهم قطعات داخلی در خودروسازی کشور افزایش قابل توجهی داشته باشد، خاطرنشان کرد: بومی سازی در تولید قطعات منجر به این خواهد شد که تحریمها تاثیر چندانی بر صنعت خودرو و کاهش تولید نداشته باشد.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی باید به سمت تامین قطعات از محل تولیدات داخلی با تکیه بر دانش فنی و تخصصی داخلی پیش برویم زیرا تولید داخلی، علاوه بر ایجاد ارزش افزوده سبب رونق اشتغال نیز خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!