یكشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۳۷ | ۱۴۰۰/۰۳/۰۸
وانت نیسان تنها خودروی تک ستاره خودروسازی ایران
۱۱:۳۷ | ۱۴۰۰/۰۳/۰۸
اجاره خودرو
گزارش کیفی خودروهای ساخت داخل منتشر شد؛

وانت نیسان تنها خودروی تک ستاره خودروسازی ایران

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودروهای سواری تولید شده در فروردین ۱۴۰۰ را منتشر کرد که در این گزارش وانت نیسان تنها خودروی تک ستاره ایران معرفی شده است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت، بخش عمده مسئولیت ارزشیابی کیفی خودروها در کشور را برعهده دارد.

این شرکت نتایج این ارزشیابی را ضمن مقایسه با اهداف کیفی تعیین شده برای هرخودرو، براساس جدول سطوح کیفیت و حدود مجاز مصوب نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد.

گزارشی که از این بررسی‌ حاصل می‌شود را هرماه به وزارت صمت ارائه می‌کند. فرآیند ارزشیابی کیفی خودروها به منظور آگاهی از تمام ایرادات موجود در خودرو به وسیله هدایت آدیت به کشف عیوب عملکردی و تاثیر حداکثری ایرادات ایمنی طراحی شده است. گفتنی است در ارزشیابی کیفی، خودرو از نظر عیوب ظاهری و عملکردی مورد بازرسی قرار می‌گیرد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق دستورالعمل‌های موجود، خودروهای داخلی را در پنج دسته قیمتی، مورد بررسی قرار داده و بسته به سطح کیفی و البته میزان رضایت مشتریان، بین ۱ تا ۵ ستاره کیفی را به آنها اختصاص می‌دهد. هدف اصلی از این گزارش، ارتقا کیفیت خودروها، افزایش رضایت مشتریان و ایجاد رقابت مثبت بین خودروسازها است.

در ادامه گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در فروردین ۱۴۰۰ مشاهده می‌کنید.

جدول سطوح کیفی وانت

 

وانتجدول سطوح کیفی

 

سطوح کیفیجدول مقایسه سطوح کیفی

 

مقایسه سطوح کیفی

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!