چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۲۶ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
هفته آینده، ایران خودرو فروش فوق‌ العاده دارد
۱۵:۲۶ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
اجاره خودرو

هفته آینده، ایران خودرو فروش فوق‌ العاده دارد

‌مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو از فروش فوق‌ العاده این شرکت برای هفته آینده خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با اعلام این خبر و با بیان این که شورای رقابت قیمت خودرو را تعیین می‌کند و تعیین و افزایش قیمت خودرو دست خودرو‌ساز نیست، گفت: فروش فوق العاده ایران خودرو از هفته آینده آغاز می‌شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به سئوالی در مورد گلایه‌های مردم در مورد افزایش قیمت خودرو و چرایی این موضوع، اظهار داشت: قیمت خودرو دست خودروساز نیست.

مقیمی ادامه داد: قیمت خودرو دست شورای رقابت است و شورای رقابت بر اساس قانون به وظایف خود عمل می‌کند و قیمت‌ها را اعلام می‌کند.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد فشار خودروسازان برای افزایش قیمت به شورای رقابت با بیان اینکه خودرو‌ساز در مورد قیمت مجری است و باید به آن عمل کند، افزود: در مورد دلایل افزایش قیمت خودرو نمی‌شود کلی جواب داد و باید مفصل به جزییات و دلایل آن پرداخته شود.

مقیمی در پاسخ به این سئوال که آیا فروش فوری ایران خودرو متوقف شده است، خاطرنشان کرد: فروش فوری خودرو در ایران‌ خودرو متوقف نشده و بر‌اساس برنامه‌ای هم که اعلام شد هفته گذشته پیش‌فروش‌ها انجام شده و در هفته آینده هم فروش فوق‌العاده ایران خودرو انجام می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!