سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۷:۰۸ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۲
 سهمیه اعتباری بنزین تاکسی‌های اینترنتی واریز شد + جزئیات
۱۷:۰۸ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۲
اجاره خودرو

سهمیه اعتباری بنزین تاکسی‌های اینترنتی واریز شد + جزئیات

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: تمامی سهمیه‌های اعتباری مصرف کنندگان بنزین اعم از وانت بار‌ها، تاکسی‌ها، تاکسی‌های اینترنتی و... در کارت بانکی دارندگان خودرو شارژ شد.

فاطمه کاهی بیان کرد: تمامی سهمیه‌های اعتباری مصرف کنندگان بنزین اعم از وانت بار‌ها، تاکسی‌ها، تاکسی‌های اینترنتی و... در کارت بانکی دارندگان خودرو شارژ شده است.

او تاکید کرد: لازم به توجه است که سهمیه‌های اعتباری، بر اساس عملکرد خودرو و تایید وزارت کشور واریز می‌شود و سهمیه عملکردی این دسته از خودرو‌ها، مربوط به ماه قبل است که ثبت و پرداخت شد.

 گفتنی است، بامداد جمعه 24 آبان سال 1398، بنزین سهمیه‌بندی شد و قیمت این فرآورده نفتی به صورت سهمیه‌ای (60 لیتر ماهانه برای خودرو‌های شخصی) در هر لیتر 1500 تومان و به صورت آزاد 3000 تومان تعیین شد، اما واریز سهمیه برای برخی دیگر از رانندگان به صورت اعتباری در نظر گرفته شد.

سهمیه سوخت مسافربر‌های اینترنتی به صورت اعتبار ریالی پرداخت می‌شود


بر این اساس، افرادی که سوخت آن‌ها به‌صورت اعتباری تخصیص می‌یابد، می‌توانند از اعتبار موجود در کارت بانکی خود برای سهمیه سوخت استفاده کنند و افرادی که سهمیه ثابت لیتراژی دریافت می‌کنند، شامل طرح استفاده از کارت بانکی برای سوخت‌گیری نمی‌شوند.

این سهمیه به یک کارت بانکی مشخص واریز نمی‌شود و در واقع این مساله به‌عنوان یک اعتبار بانکی درنظر گرفته شده و افراد مشمول با توجه به کد ملی خود می‌توانند با هر کارت بانکی متصل به شبکه بانکی، از این اعتبار استفاده کنند.

لازم به ذکر است تنها خودرو‌هایی که شامل تعدیل در سهمیه بنزین خود هستند، از این طریق اعتبار دریافت می‌کنند. این افراد شامل دارندگان خودرو‌های فعال در آژانس‌های مسافری، دارندگان خودرو‌های تاکسی‌های اینترنتی، تعدیل سهمیه جانبازان، آمبولانس‌های آرامستان‌ها و تاکسی‌های بین شهری که بر اساس پیمایش سهمیه بنزین دریافت می‌کنند، هستند که اطلاعات پیمایش آن‌ها توسط وزارت کشور به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارسال می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!