چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۵۵ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
آغاز فروش فوق العاده ساینا S و کوییک S سایپا + جزئیات
۱۲:۵۵ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آغاز فروش فوق العاده ساینا S و کوییک S سایپا + جزئیات

فروش فوق العاده 5 محصول گروه خودروسازی سایپا از امروز ساعت 14 آغاز می شود و متقاضیان به مدت سه روز فرصت دارند تا در این طرح مشاركت كنند.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا در راستای آرامش بازار و جلوگیری از هر گونه واسطه گری در بازار خودرو، فروش فوق العاده 5 محصول پر فروش خود را از امروز ساعت 14 آغاز می كند.

بر این اساس متقاضیان از امروز به مدت سه روز فرصت دارند كه برای ثبت نام خودروهای تیبا صندوقدار(رینگ فولادی)، تیبا2( رینگ فولادی)، ساینا دنده ای(رینگ فولادی) ، سایناS و كوییكS اقدام كنند؛ منتخبان طرح فروش فوق العاده حداكثر تا 90روز می توانند خودروی ثبت نام شده را تحویل بگیرند.

 

سایپابر این اساس متقاضیان فرصت دارند از امروز (18خرداد) و 24 ساعته به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند و عملیات پیش ثبت نام را انجام دهند.

در پیش ثبت نام این طرح نیز مانند طرح های گذشته فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی شود اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب 72 ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز کل مبلغ خودرو، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!