سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۳۰ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
محدودیت ورود خودروهای غیربومی به مازندران ادامه دارد
۱۳:۳۰ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
اجاره خودرو
سرپرست پلیس راه استان:

محدودیت ورود خودروهای غیربومی به مازندران ادامه دارد

سرپرست پلیس راه مازندران گفت که طبق تصمیم ستاد مقابله با کرونای استان ، طرح محدودیت تردد خودروهای غیربومی به این استان همچنان به قوت خود باقی است.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ هادی عبادی افزود : تنها آن دسته از خودروهای غیربومی اجازه ورود به مازندران را دارند که دارای مجوز رسمی از فرمانداری مبدا حرکت باشند.

وی گفت که ماموران پلیس علاوه بر مبادی اصلی ورودی استان در محورهای هراز، کندوان، سوادکوه ، کیاسر و گلوگاه و در مجموع در 57 نقطه ورودی استان مستقر هستند و اجازه ورود به خودروهای غیر بومی را به هیچ وجه نمی‌دهند.

سرپرست پلیس رها مازندران افزود : گشت‌های کنترل پلیس راه استان در محدوده تونل کندوان محور چالوس ، محدوده پلور در محور هراز، ورودی شهر پل سفیدسوادکوه ، سه راهی تلمادره محور ساری - سمنان و ورودی گیلان به مازندران در رامسر مستقر هستند و به خودروهای غیربومی فاقد مجوز لازم به هیچ عنوان اجازه ورود به استان را نخواهند داد.

سرهنگ عبادی همچنین از جریمه 2 هزار و 464 دستگاه خودروی غیربومی به خاطر ورود غیرمجاز به استان در محدوده زمانی ظهر 12 خرداد تا ظهر 17 خرداد خبر داد.

وی گفت که در این مدت یکهزار و 701 دستگاه خودرو نیز که از مبادی مختلف قصد ورود به مازندران را داشتند به شهرهای مبدا بازگشت داده شدند.

سرهنگ عبادی وضعیت تردد خودروی در جاده‌های ارتباطی مازندران در زمان حاضر را عادی و روان و شرایط جوی در این استان را نیز صاف تا نیمه ابری توصیف کرد و گفت که با توجه به اینکه ماموران راهداری در جاده ساری به قائمشهر، چالوس، هراز، و رامسر به طورت مقطعی مشغول انجام روکش آسفالت هستند، رانندگان وسایل نقلیه باید ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئنه رانندگی کننده تا از وقوع حوادث ناگوار جلویگری شود.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

بر اساس اعلام دانشگاه‌ علوم پزشکی مازندران و بابل ، هم‌اکنون 332 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 76 بیمار با علایم حاد تنفسی دربخش مراقبت‌های ویزه تحت درمان هستند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!