یكشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
افزایش 35 درصدی کرایه مینی‌بوس و اتوبوس‌های رزروی
۱۳:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی تهران خبر داد:

افزایش 35 درصدی کرایه مینی‌بوس و اتوبوس‌های رزروی

مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی تهران از افزایش نرخ کرایه‌های این ناوگان تا 35 درصد طی دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، احمد تابنده مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی درباره آخرین وضعیت این ناوگان در پایتخت اظهار داشت: شرایط کرونا سبب کاهش آمار مسافران اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی شد که قطعا پس از واکسیناسیون عمومی، وضعیت به روال قبل بازخواهد گشت.

وی با بیان اینکه روزانه به طور متوسط بیش از یک‌هزار مسافر در پایتخت از اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی استفاده می‌کنند، گفت: همچنین روزانه 120 برنامه حرکت داریم و برخی از مسیرها 4 تا 5 بار مسافرگیری در آن انجام می‌شود و حتی در مسیر تهرانسر - ونک 6 تا 7 زمان حرکت داریم.

وی ادامه داد: 60 مینی‌بوس و اتوبوس در حال حاضر با ناوگان ما همکاری دارند و میانگین دریافت کرایه در حال حاضر در مینی‌بوس‌ با سوبسیدهایی که ارائه می‌دهیم 7500 و در اتوبوس‌ها 6500 تومان است.

 

اتوبوسوی با اشاره به اینکه امسال هنوز کرایه‌های این ناوگان را افزایش نداده‌ایم گفت: الته طی دوهفته آینده حدود 35 درصد نرخ کرایه‌های اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزوری افزایش می‌یابد. این در حالی است که هزینه‌های ما به دلیل شرایط اقتصادی، تورم و کرونا بسیار بیشتر شده است.

وی گفت:‌ مدتی پیش از شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درخواست داشتیم که بخشی از اتوبوس‌هایی که در تعدادی از خطوط مسافران کمتری دارند دراختیار ما بگذارند ولی متأسفانه این پیشنهاد مورد تأیید قرار نگرفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!